۲۹ اسفند ۱۳۸۵،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 5114755
T T
۰ نفر
.................................................
اهواز، خبرگزاری جمهوری اسلامی 29/12/85 داخلی.اجتماعی.مهمانان.نوروز.86.
مسوول ستاد نوروزی اهواز گفت: 270 فضای آموزشی در سراسر این شهرستان در ایام نوروز پذیرای مهمانان نوروزی و کاروانهای راهیان نور است.
"عبدالعزیز فدعمی"، روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در سه نقطه شهر اهواز شامل نمایشگاه بین المللی و پارکهای لاله و هفت تیر، چادرهای متعددی برای رفاه هموطنان و مسافران نوروزی برپا شده است.
وی اظهارداشت: برای تامین نان مورد نیاز مسافران در کنار این چادرها و نیز به صورت سیار نانوایی هایی پیش بینی شده که آماده خدمات رسانی هستند.
فدعمی به حضور نیروهای انتظامی برای امنیت مسافران نوروزی اشاره و خاطر نشان کرد: با استقرار این نیروها از نظر امنیت جانی و مالی مسافران امید است که شاهد مشکل خاصی نباشیم.
مسوول ستاد نوروزی اهواز گفت: با تمهیدات اندیشیده شده پیش بینی می شود این شهرستان در ایام نوروز پذیرای بیش از سه میلیون مسافر نوروزی باشد.
وی افزود: مراکز عرضه و فروش میوه نیز در مناطق مختلف شهر اهواز و بخش های مرکزی، حمیدیه و ملاثانی تابعه شهرستان برای مهمانان نوروزی تدارک دیده شده است.
اهواز با داشتن بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت مرکز خوزستان بوده و دارای اماکن زیارتی چون "علی ابن مهزیار" و "مقبره الجهاد"، است.
کارون بزرک از جلوه های دیدنی خاص اهواز است که با توجه به طرحهای زیبا سازی ساحل شرق و غرب آن زیباتر از گذشته شده و هر دوست دار طبیعتی را سوی خود فرا می خواند.
645/587 شماره 093 ساعت 29:11 تمام انتهای پیام C29.11-29-36