۲۵ اسفند ۱۳۸۵،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4991058
T T
۰ نفر
.........................................................
شیراز -خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. اجتماعی. امنیت. نمازگزاران شیرازی روز جمعه با امضای توماری در مصلی نماز جمعه این شهر از طرح برخوردبا اشرار -اراذل و اوباش در سطح شهرستان شیراز حمایت کردند.
در این تومار آمده است : ما مردم شیراز ضمن تشکر از مسوولان - حمایت خود را از برخورد قاطعانه با برهم زنندگان نظم - امنیت و آسایش جامعه اعلام می داریم. در این تومار همچنین از بیانات نماینده ولی فقیه درفارس و امام جمعه شیراز در خصوص برخورد قاطعانه با اشرار و اقدامات شجاعانه مقامات نظامی - انتظامی امنیتی و قضایی تشکر و قدردانی شده است. شورای تامین شهرستان شیراز بااجرای طرحی و نیز تدوین بانک اطلاعات اراذل و اوباش شیراز -شناسایی و دستگیری آنان را آغاز کرده است که بنا به گفته مسوولان شیراز تاکنون جمعی از سرکردگان اراذل و اوباش معروف شیراز دستگیر شده اند.
این شورای تامین اسامی و عکس برخی اراذل و اوباش فعال شیراز را از طریق رسانه ها منتشر کرده و خواستارهمکاری شهروندان در شناسایی - معرفی و درنهایت مجازات آنان شده است. بر این اساس- اطلاعات مربوط به بیش از 150اراذل و اوباش فعال شیراز در یک بانک اطلاعاتی تهیه و گردآوری شده است. 515/566 شماره 258 ساعت 17:49 تمام انتهای پیام 17-49-02.C25