کرده است .....................................................................
زاهدان - خبرگزاری جمهوری اسلامی25/12/85 داخلی. سیاسی. عبادی. نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت : افزایش ناامنی که ناشی از توطئه های دشمنان برای ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است مردم استان را نگران کرده است. حجت الاسلام والمسلمین" عباسعلی سلیمانی " در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی قدس زاهدان اظهار داشت : دولت باید همانند سایر مقوله های علمی- تحقیقی و سیاسی در زمینه تامین امنیت نیز برنامه ریزی بهتر و منسجم تری انجام دهد.
وی اضافه کرد :دولت مردان در زمینه های مختلفی پله های ترقی کشور را طی کرده اند ولی در زمینه مقابله با ناتو فرهنگی و رواج بدحجابی اقدام اساسی انجام نشده که امیدواریم در این رابطه نیز شاهر موفقیتهای قابل قبولی باشیم. سلیمانی در ادامه با اشاره به خدمات دولت نهم بیان کرد :اجرای عدالت و کم کردن فاصله بین دولت و مردم از مهمترین و بی سابقه ترین برنامه های دولت در طول عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی است. وی افزود :دولت نهم با اجرایی کردن این معیارها و جلوگیری از بازی های سیاسی - نظام جمهوری اسلامی را از چالش های بیهوده سیاسی که به سبب آن در گذشته ضربه های زیادی به کشور وارد شده - دور نگه داشته است. خطیب نماز جمعه زاهدان خاطر نشان کرد :مردم می توانند با تغییر نگرش و نگاه به رویکرد به جای عملکرد به طور کامل از خدمات ارزشمند دولت آگاه شوند.
وی افزود :توجه ویژه به رویکرد دولت نهم که با رویکرد دولت ها قبل تفاوت زیادی دارد سبب افزایش وفاداری مردم به نظام و شناخت تلاشهای شبانه روزی دولت شده است. او توجه به توسعه سیاسی نظام به دور از برنامه های حاشیه ای - اجرای عدالت توزیع سهام عدالت و اقتدار در مجامع بین المللی را از مهم ترین رویکردهای مختص دولت نهم عنوان کرد.
7311/653/566 شماره 209 ساعت 16:12 تمام انتهای پیام 16-12-57.C25