۲۸ اسفند ۱۳۸۶،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4949328
۰ نفر
....................................................
کرمانشاه ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 28/12/86 داخلی.ورزشی.کاراته.
مسابقات کاراته سبک "شیتوریو شیتو کای" قهرمانی استان کرمانشاه روز سه شنبه با معرفی نفرات برتر در اوزان مختلف در ورزشگاه هلال احمر به پایان رسید.
به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقات که با حضور 200 کاراته کا و در رده های سنی نونهالان و نوجوانان، امید و بزرگسالان در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد ، نفرات برتر معرفی شدند.
در اوزان 20 تا 35 کیلو گرم امیر حسین نظری، کسری قدیری ، کمیل چاوشانی ، علی ماهیدشتی و محمد سیف اله پور در بخش کومیته و همچنین علی ماهیدشتی در بخش کاتای رده سنی نونهالان عناوین برتر را به دست آوردند.
در رده سنی نوجوانان و در اوزان 29 تا 55 کیلوگرم پارسا قدیری ، امیر حسین نجفی و محمدامین نعیمی پور ، علی پاکراه ، فواد مرادی ، شایان پروین ، محمد مهدی احمدی ، محمد زارعی و سید وصال شاه ابراهیمی عنوان- های برتر قسمت کومیته را کسب کردند همچنین محمد زارعی نیز در بخش کاتا به مقام اول دست یافت.
در رده سنی جوانان نیز در اوزان 50 تا70 کیلوگرم امین امیری راد، نوید مولودی ، حسین کیهانی ، حامد مرادی ، بهنام بهرامی و مهرداد احمدی در بخش کومیته و نیز مهدی احمدی در قسمت کاتا به عنوانهای برتر دست یافتند.
در وزن آزاد رده های امید و بزرگسالان نیز نوید کریمی ، مهدی نامداری اول و دوم شدند و میلاد زرین کمر به همراه اسماعیل مهرآفرین مشترکا به عنوان سوم بخش کومیته بسنده کردند.
567/1139 شماره 427 ساعت 17:04 تمام