۱۷ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4716593
۰ نفر
یک کارگردان یهودی جنایات صهیونیستها درغزه را محکوم کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/17 سیاسی.غزه.کارگردان یهودی.اسراییل تهران - به نوشته پایگاه خبری المحیط، ژاکوپ بندر کارگردان یهودی اهل آمریکا جنایات رژیم صهیونیستی برضد مردم فلسطین را محکوم و آن را نقض جمیع قوانین و عرفهای بین المللی خواند.
به گزارش گروه اخبار صوتی وتصویری ایرنا، المحیط روز سه شنبه به نقل از روزنامه مصری الاخبار افزود: این کارگردان یهودی که روز گذشته در همایش فارغ التحصیلان دانشگاه الازهر حضور داشت با دعا برای ارواح شهدای غزه گفت: حوادث غزه برای ما یهودیان نیز دردناک است و نمی توان آن را نادیده گرفت زیرا آنچه در غزه روی می دهد جنایت بر ضد بشریت است و اقدامات رژیم صهیونیستی بیانگر نظرات ما نیست.
وی افزود: گرسنه نگاه داشتن مردم غزه نقض قوانین و عرفهای بین المللی است و با رضایت یهودیان صورت نمی گیرد و ما با آن مخالفیم و آن را جنایتی بر ضد بشریت می دانیم.
بندر تاکید کرد که اگر تمدن اسلامی نبود عصر رنسانس که براساس نظریات اندیشمندان مسلمانی همچون ابن رشد، فارابی، ابن سینا و صدها نفر دیگر، در اروپا بنا شده است ، وجود نداشت.
این کارگردان آمریکایی به شیوه یهودیان برای ارواح شهدای غزه دعا کرد و گفت: من برای تخفیف دردهای مسلمانان عرب در غزه دعا می کنم و از خدا می خواهم به خانواده های آنان صبر عطا کند.
صویر1565**1049** شماره 354 ساعت 18:36 تمام