۱۷ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4716544
۰ نفر
ارتش صهیونیستی، حملات هوایی علیه شمال بیت لاهیا را افزایش داده است ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/17 سیاسی.غزه.فلسطین.اسراییل تهران - بالگردهای آپاچی ارتش صهیونیستی از بعدازظهر امروز، حملات هوایی علیه مناطق شمالی بیت لاهیا را افزایش دادند.
به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا، شبکه تلویزیونی الجزیره قطر روز سه شنبه اعلام کرد: حداقل دو فروندبالگرداسرائیلی مناطق شمالی بیت لاهیا را بارها موردحمله قرار دادند. مناطق شهرک سابق نتسانیت در شمال نوار غزه هم یکی دیگر از اهداف مکرر حملات ظهر امروز بود.
خبرنگار الجزیره در غزه گفت: حملات هوایی و گلوله باران بر مناطقی متمرکز شده که به مرزهای غزه و اسرائیل بسیار نزدیک است. این درحالی است که سه روز پیش، نیروهای زمینی اسرائیل از این مناطق عبور کرده و وارد غزه شدند.
به گفته وی، به نظر می رسد هنوز نیروهای مقاومت در این مناطق حضور دارند که اسرائیل می کوشد با حملات هوایی و گلوله باران، آن را از وجود مقاومت خالی کند.
وی افزود: گلوله باران مناطق مرزی اسرائیل و غزه درست شبیه همان وضعیتی است که شب گذشته در جبالیا روی داد. در آن هنگام اسرائیل باتشدید این گلوله باران کوشش می کرد مجروحان و کشته های خود را از منطقه درگیری خارج کند.
خبرنگار الجزیره گفت: اکنون هم به نظر می رسد به دلیل درگیری های سنگینی که مناطق مرزی غزه طی ساعات گذشته شاهد آن بود، تعداد زیادی از سربازان صهیونیستی کشته و یا مجروح شده اند که اسراییل با این عملیات اقدام به تخلیه مجروحان و کشته های خود کرده است.
صویر 1565**1491 شماره 305 ساعت 16:34 تمام