۱۷ دی ۱۳۸۷،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4716375
۰ نفر
استفاده رژیم صهیونیستی درغزه از گلوله هایی که موجب قطع عضو می شود ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/17 سیاسی.غزه.رژیم صهیونیستی تهران- شبکه تلویزیونی القدس اعلام کرد که ارتش اشغالگر اسرائیل در حمله به شهر غزه از گلوله هایی استفاده می کند که منجر به قطع عضو می شود.
به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا، این شبکه به نقل از پزشکان بیمارستانهای شهر غزه تاکید کردند که گلوله های استفاده شده در حمله به شهر غزه از سوی نیروهای اسرائیلی از نوعی هستند که موجب قطع دست و پای فلسطینیان می شود .
این شبکه همچنین اعلام کرد که بر اساس گزارش سازمان ملل 70 درصد از مردم غزه از دسترسی به آب محرومند و بیشتر مردم این شهر به علت قطع برق شبها در تاریکی به سر می برند.
از سوی دیگر این شبکه از سرنگونی یک هواپیمای جاسوسی اسرائیل در منطقه رفح در جنوب غزه به دست نیروهای گردانهای القسام خبر داد.
خبر دیگر القدس حاکی است بر اساس اعتراف رادیو رژیم صهیونیستی گردانهای القسام مجهز به هزاران موشک است که می تواند تانکهای پیشرفته میرکاوای اسرائیلی را به طور کامل منهدم کند.
بنا بر خبر القدس تاکنون بر اثر اصابت موشکهای مقاومین فلسطینی به شهرکهای صهیونیست نشین جنوب سرزمین های اشغالی دو میلیارد دلار خسارت به این مناطق وارد شده است.
القدس همچنین به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتس اعلام کرد که یک تیم سیاسی- امنیتی اسرائیلی هم اکنون مشغول تعیین شروطی برای قبول آتش بس در غزه هستند.
این شبکه همچنین به نقل از منابع اسرائیلی که نامی از آنها نبرد خبر داد که حزب الله در مرزهای جنوب لبنان حالت آماده باش کامل اعلام کرده است.
صویر1369**1049** شماره 136 ساعت 11:55 تمام