۲۷ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4252659
۰ نفر
توانایی کسب سهمیه المپیک را دارم ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/27 ورزش.قایقرانی.رویینگ.مردان بندرانزلی- قهرمان رویینگ ایران گفت: با انجام تمرینات مستمر و انگیره و تلاش، توانایی کسب سهمیه بازی های المپیک 2012 لندن را دارم.
کمیل مصیبی در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی رویینگ ایران به خبرنگار ایرنا گفت: به علت کوتاهی قد نتوانستم عضو تیم ملی رویینگ در بازیهای آسیایی 2010 گوانگ ژو شوم اما ناامید نشدم، تلاش خود را چند برابر کرده و موفق شدم در مسابقات قهرمانی رویینگ کشور در بندرانزلی به عنوان نخست دست پیدا کنم.
وی افزود: سطح برگزاری چهارمین دوره مسابقات قهرمانی رویینگ مردان ایران بالاتر از دوره های قبلی بود چون همه رقیبان و نفرات برتر در آن حضور داشتند.
قهرمان رشته تک نفره سبک وزن رویینگ جفت پاروی مردان کشور در خصوص چگونگی کسب مقام اول خود خاطر نشان ساخت: در ابتدای مسابقه از سایر قایقرانان عقب افتادم اما در ادامه عقب افتادگی ام را جبران کرده و در پایان این رقابت سخت نفر اول شدم.
مصیبی در پایان گفت: شرایط میزبانی بندرانزلی بسیار خوب بود. چیدمان مناسب خطوط مسابقه و پیست استاندارد 2000 متری پایگاه قهرمانی قایقرانی بندرانزلی به برگزاری مطلوب چهارمین دوره مسابقات قهرمانی رویینگ مردان ایران کمک زیادی کرد.
کمیل مصیبی متولد 1369 و اهل بابلسر است. وی یک سال و نیم است که در رشته رویینگ پارو می زند.
چهارمین دوره مسابقات رویینگ قهرمانی مردان کشور21 و 22 اسفند ماه 1389 با حضور 43 ورزشکار در قالب 17 تیم از 15 استان و نفرات تیم ملی در پایگاه قهرمانی قایقرانی بندر انزلی برگزار شد.
در پایان این مسابقات، استان تهران با یک مدال طلا، یک نقره و مجموع 10 امتیاز عنوان نخست چهارمین دوره مسابقات قهرمانی رویینگ مردان کشور را به دست آورد.
استان مازندران با یک مدال طلا و مجموع 6 امتیاز، توابع تهران با یک مدال برنز، یک مقام چهارم و مجموع 5 امتیاز و گیلان الف با یک مدال نقره و مجموع 4 امتیاز نیز به ترتیب دوم تا چهارم شدند.ک/3 7152 شماره 118 ساعت 12:55 تمام