..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/12 ورزش.وزنه برداری.تیم ملی رشت - سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران گفت : نتایج رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور نشان می دهد که بهترینها در اردوی تیم ملی حضور دارند .
کورش باقری روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت افزود : نتایج رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور نشانگر این امر است که بهترینها در اردو حضور دارند و ملی پوشان سکوهای قهرمانی را در اختیار می گیرند .
وی گفت : در جریان رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور اگر ورزشکاری یا ورزشکارانی نیز بدرخشند به طور حتم به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد .
وی ادامه داد : خوشبختانه در این دوره از رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور ، همه وزنه برداران ملی پوش حضور دارند و اگر کسی در این رقابت حضور نیافته ، به طور حتم در تیم ملی نیز جایی ندارد .
وی اظهار کرد : هر وزنه برداری که شایستگی و همچنین تمایل داشته باشد ، به تیم ملی دعوت می شود و اگر فردی نیز شایستگی داشته باشد اما تمایل حضور در تیم ملی را نداشته باشد ، در تیم ملی جایی نخواهد داشت .
سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران افزود : در اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران 14 وزنه بردار جوان و بزرگسال حضور دارند و در رقابتهای آسیایی نیز که فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد ، با ترکیب کامل و با تلفیقی از جوانان و با تجربه ها حضور خواهیم یافت .
باقری اضافه کرد : اگر در رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا بتوانیم روی سکو قرار گیریم ، راضی کننده است و با این امید در رقابتها شرکت می کنیم .
وی در مورد رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور که در رشت جریان دارد ، گفت : برای اولین بار است که تمامی مدعیان و ملی پوشان در رقابتهای قهرمانی کشور حضور یافته اند .
وی بیان داشت : همین امر باعث شده تا سطح کیفی این دوره از مسابقات نسبت به ادوار گذشته افزایش یابد و این رقابتها به بهترین شکل در حال برگزاری باشد .
رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور جام نامجو از روز چهارشنبه با شرکت 304 وزنه بردار در شهرستان رشت آغاز شده است . ک/3 7285/604/506 شماره 187 ساعت 12:19 تمام