۱۲ اسفند ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4242427
۰ نفر
باریج اسانس کاشان شخصیت قهرمانی را دارد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/12 ورزش.لیگ برتر.والیبال.کاشان کاشان- سرمربی تیم والیبال باریج اسانس کاشان گفت: بازیکنان این تیم شایستگی و شخصیت قهرمانی در لیگ برتر را دارند.
مصطفی شجاعی شامگاه چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: با پیروزی مقابل دانشگاه آزاد به دنبال قهرمانی در رقابت های قهرمانی والیبال باشگاههای برتر کشور هستیم.
وی افزود: به دلیل حساس بودن این دیدار تیم دانشگاه آزاد را بیشتر از هر حریف دیگری آنالیز و نقاط قوت و ضعف این تیم را به بازیکنان انتقال دادیم.
وی تاکید کرد: با بازی دادن به بازیکن جوان و کم تجربه خود بهنام حمامی در این دیدار دست به ریسک بزرگی زدم که وی نیز به اعتماد من پاسخ شایسته ای داد.
شجاعی با تمجید از عملکرد بازیکنانش تصریح کرد: پدیده این مسابقه و بهترین بازیکن این هفته جواد میرآفتاب بود.
وی کاپیتان باریج اسانس کاشان را یکی از ارکان اصلی تیمش در این فصل ذکر کرد و افزود: علیرضا بهبودی در تیم باریج اسانس احیا شده و مستحق پوشیدن پیراهن تیم ملی است.
وی گفت: این تیم به حمایت هوادرانش نیازمند است و تمام سعی و تلاش خود را برای حضور آنان در دو دیدار باقی مانده در تهران را به کار خواهد بست شجاعی، بازی هفته آینده این تیم در تهران را یک بازی انتحاری دانست و افزود: تیم ارتعاشات برای اینکه سقوط نکند چاره جز جنگیدن برای پیروزی ندارد.
تیم باریج اسانس کاشان شامگاه چهارشنبه موفق شد مقابل میهمان خود دانشگاه آزاد تهران با نتیجه 3 بر 1 شکست دهد.
تبم والیبال باریج اسانس در هفته ششم دور برگشت در تهران میهمان ارتعاشات صنعتی خواهد بود.
م.ع/1724 شماره 175 ساعت 11:59 تمام