..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/12/12 اجتماعی.استانداریها.دورکاری.کاشان کاشان - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: 40 درصد از کارکنان دستگاه های اجرایی این استان می توانند از طرح دورکاری استفاده کنند.
فرزاد زیویار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در اردستان افزود : آیین نامه روش اجرای این طرح به تمام دستگاه های اجرایی استان ابلاغ شده است.
به گفته وی،کمیته ای نیز در استانداری برای بررسی پستهای کارکنان دولت برای استفاده از طرح دورکاری تشکیل شده است.
وی، اجرای طرح دورکاری را موجب کاهش حمل و نقل و رفت و آمد شهری ، جلوگیری از آلودگی زیست محیطی و صرفه جویی ذکر کرد و گفت:زیر ساختهای انجام دورکاری در استان اصفهان وجود دارد و امکاناتی مانند رایانه نیز برای کارکنان دورکار فراهم شده است.
زیویار خاطرنشان کرد: هزینه های کارکنانی که از اینترنت و تلفن برای انجام دورکاری استفاده می کنند با انجام راهکارهای مناسب قابل پرداخت است وی اضافه کرد: افرادی که از روش دورکاری استفاده می کنند از تمام مزایای کارکنان دولت بهره مند خواهند بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان، ایجاد زیرساختهای لازم برای دولت الکترونیک در استان اصفهان را یادآور شد و افزود:حدود600 دستگاه اجرایی به صورت پست الکترونیکی، بیش از 14 شهرستان به وسیله اینترنت و اینترانت و حدود یکهزار دستگاه نیز در استان بصورت اینترنت و اینترانت باهم ارتباط دارند که این مهم از زیرساختهای لازم برای اجرای روش دورکاری است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان با هدف بررسی مسایل و مشکلات مالی اداری فرمانداری اردستان به این شهرستان سفر کرده است.
7427/562/ 607 شماره 132 ساعت 11:27 تمام