۱۰ مهر ۱۳۸۹،‏ ۰:۰۱
کد خبر: 4145869
۰ نفر
نیروی انتظامی متنوعترین ماموریت ها را دارد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 اجتماعی.دادستان.پلیس تهران-دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تنها نیرویی است که متنوعترین و دشوارترین ماموریت ها را در کشور دارد گفت: هیچ سازمانی مثل نیروی انتظامی تنوع ماموریت درکشور ندارد.
به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، مانور اقتدار و رهایی گروگان در مرکز فرماندهی یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی با حضور دادستان کل کشور ،سردار رادان وتعدادی از مسولان کشوری و لشگری برگزار شد.
حجت الاسلام محسنی اژه ای دادستان کل کشور در این مراسم طی سخنانی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز مفتخر است که جان برکفانی هم چون ماموران یگان ویژه دارد.
وی گفت:امروز همه ملت ایران دل به ماموریت های ماموران یگان ویژه بسته و دشمن از اقدامات متحورانه این نیرو نگران و هراسناک است.
دادستان کل کشور با بیان این که جمهوری اسلامی ایران امروزه در یک نبرد تمام عیار در جبهه جنگ نرم و سخت قرار دارد، افزود: هر چند امروز رویکرد دشمنان قسم خورده ایران از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی جنگ و مقابله نرم با ایران است، اما آنان اقدامات نظامی و جنگ سخت را از روی میزهای خود کنار نگذاشتند.
اژه ای با اشاره به تحریم های اقتصادی و قطعنامه جدیدی که اخیرا ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: باید از تحریم ها فرصتی برای خودکفایی ایجاد کنیم و قبل از این که تحریم ها به فعلیت برسند، آنان را به فرصتی برای شکوفایی تبدیل کنیم.
دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی تنها نیرویی است که متنوعترین و دشوارترین ماموریت ها را در کشور دارد گفت:هیچ سازمانی مثل نیروی انتظامی تنوع ماموریت درکشور ندارد.
اژه ای با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در حوادث پس از انتخابات آن را بسیار چشمگیر و مثبت توصیف کرد و ادامه داد: نیروی انتظامی در مهار جریان فتنه نقش بسیار موثر و چشمگیری ایفا کرده است وی در ادامه به حوادث و فتنه های سال گذشته اشاره کرد و گفت نیروی انتظامی در رویارویی با این فتنه توانست با کم ترین هزینه مقابله و موفق شود.
وی خطاب به ماموران یگان ویژه حاضر در مراسم، گفت: امروز وقتی به پشت سر خود نگاه می کنیم در می یابیم که چه توطئه بزرگ و عظیمی را شما جان برکفان یگان ویژه خنثی کرده اید و جانفشانی و مدیریت شما در جهت خنثی کردن جریان فتنه افتخار آمیز بوده است.
به گفته دادستان کل کشور، همیشه نیروی انتظامی در عرصه های مختلف افتخار آمیز عمل کرده است، اما در مهار جریان سال گذشته نقش بسیار زیادی داشته است.
وی در پایان با اشاره به این که عمدتا ماموریت های ماموران یگان ویژه سخت، حساس و مشکل ساز است، گفت: باید فرماندهان و ماموران یگان ویژه با یکدیگر ارتباط تنگاتنگ و موثری داشته باشند و اختیارات لازم در صحنه عمل به آنان داده شود تا آنان در انجام ماموریت های خود موفق تر عمل کنند.
اجتمام ** شماره 569 ساعت 18:07 تمام