..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 89/07/10 اجتماعی.انتظامی.ناجا قزوین - استاندار قزوین با تبریک فرارسیدن هفته ناجا گفت: مهمترین وظیفه نیروی انتظامی دفاع از ارزش ها است.
به گزارش ایرنا، احمد عجم روزشنبه درمراسمی که به مناسبت هفته ناجا در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان قزوین برگزارشد ،افزود: پلیس با وظایف متنوعی که برعهده دارد حضور اطمینان بخشی را برای تمامی اقشار جامعه ایجاد کرده است.
وی اظهار داشت: تفاوت پلیس در کشور ما با سایر کشورها، برخورداری از ایمان و پیوند عمیق با مردم است که اعتماد و احترام مردم را نسبت به نیروی انتظامی افزایش داده است.
عجم تاکید کرد: مسوولان در نیروی انتظامی باید قدر این اعتماد و اطمینان مردم را دانسته و برای افزایش آن تلاش کنند.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین نیز در این مراسم گفت: وظیفه نیروی انتظامی در ارتقاء امنیت و آرامش جامعه، وظیفه ای بسیار خطیر و حساس است.
آیت اله هادی باریک بین افزود: کارکنان زحمت کش نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی در راستای جلب رضایت و آرامش مردم گام برمی دارند که این اقدام شایسته برترین تقدیرها است.
وی یادآور شد: به طور قطع همکاری مسوولان و مردم، پلیس را در دستیابی به اهداف عالی خود یاری می کند.
آیت اله باریک بین اضافه کرد: با توجه به اینکه کارکنان نیروی انتظامی بیشترین تماس را با عموم جامعه دارند، پایبندی ایشان به ارزش های اخلاقی و ارتقاء سطح رفتار ان ها، از مهمترین اصولی است که باید مورد توجه مسوولان نیروی انتظامی استان قرار گیرد.
فرمانده انتظامی استان نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات انجام شده جهت استانداردسازی رفتار پلیس افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون برنامه ریزی های دقیقی در این زمینه داشته ایم و از طریق برگزاری کلاس های متعدد و دوره های آموزشی در راستای انجام این مهم ، گام برداشته ایم.
سردار مسعود جعغری نسب اظهار داشت: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه پلیس است که ما برای حفظ این سرمایه نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم.
وی یادآور شد: هفته ناجا فرصت مناسبی است تا راهبردها ، برنامه ها و اقدامات عملکردی پلیس برای مردم تبیین شود تا با دریافت نظرات مردمی و سنجش اثربخشی اقدامات، گام های دستیابی به موفقیت هرچه سریعتر برداشته شود.
/1448/7391/506 شماره 499 ساعت 16:45 تمام