سپاه جابجا شدند ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/13 فرهنگی.نمایشگاه.راهیان نور خلیج فارس.هرمزگان بندرعباس- مسوول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شناورهای این نیرو در تعطیلات نوروز امسال 100 هزار نفر از مهمانان و شرکت کنندگان در اردوهای کاروان راهیان نور را در خلیج فارس جابجا کردند.
حجت الاسلام علی شیرازی جمعه شب درمراسم پایانی نمایشگاه دریایی ازبصیرت در بندرعباس افزود: شش شناور در استانهای هرمزگان، بوشهر و خوزستان این تعداد از مردم را با هدف بازدید از مناطق عملیاتی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در آبهای خلیج فارس جابجا کردند.
وی همچنین گفت: بطور هم زمان 24 نمایشگاه با هدف آشنایی بیشتر مردم تحت عنوان از بصیرت برپا گردید که با استقبال خوب مهمانان نوروزی و راهیان نور مواجه شد.
به گفته وی، از این تعداد پنج نمایشگاه در هرمزگان، سه نمایشگاه درخوزستان و دو نمایشگاه نیز در استان بوشهر با موضوعهای متفاوت در خصوص دفاع مقدس، بصیرت افزایی ،آشنایی با دستاوردهای انقلاب ، دشمن شناسی ، جریان فتنه و موج بیداری در کشورهای اسلامی دایر شد.
مسوول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه ابراز داشت: در تعطیلات شش هزار نفر از پرسنل نیروی دریایی سپاه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام و از این مناطق بازدید کردند.
در مراسم اختتامیه نمایشگاه دریایی از بصیرت در بندرعباس وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار هرمزگان و فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت داشتند.
512/668/587 شماره 048 ساعت 08:25 تمام