..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 90/01/02 اجتماعی.پلیس راه.رییس پلیس راه.رعایت مقررات در تعطیلات نوروز سمنان - رییس پلیس راه استان سمنان ترافیک محور تهران - مشهد در محدوده استان سمنان را روان خواند و بر رعایت قوانین و مقررات تاکید کرد.
سرهنگ علیرضا رضوی خبیر روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مهمترین حوادث رانندگی در روزهای اخیر در این محور، واژگونی خودرو بر اثر خستگی و خواب آلودگی رانندگان بوده است.
وی خواستار رعایت دقیق قوانین و مقررات، سرعت مطمئنه و پرهیز از تخلفات حادثه خیز مانند سرعت و سبقت غیرمجاز شد و اظهار داشت: رانندگان برای پرهیز از خواب آلودگی و خستگی، در مسافت های طولانی حتما مدتی توقف و استراحت نمایند.
رضوی خبیر تاکید کرد: عوامل پلیس راه در این محور مطابق قوانین و مقررات با متخلفین برخورد خواهند کرد و تمام سعی و تلاش خود را در حفظ ایمنی عبور و مرور و روانی ترافیک به عمل می آورند.
رییس پلیس راه استان سمنان گفت: در دو روز اخیر چندین مورد واژگونی خودرو رخ داد که منجر به فوت سه نفر و جراحت تعدادی از هموطنان شده است.
بیش از 550 کیلومتر از مسیر یک هزار کیلومتری تهران - مشهد از راه های استان سمنان عبور می کند و پلیس راه این استان 60 تیم و 17 کانکس برای کنترل عبور و مرور به کار گرفته است.ک/3 599 شماره 067 ساعت 11:15 تمام