تهران - پيشكسوت فوتبال ايران اعلام كرد كه نمايندگان كشورمان در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا از شانس بالايي براي موفقيت برخوردار هستند.

'مهدی مناجاتی' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: فوتبال ایران در هر شرایطی می تواند در آسیا موفق باشد.

وی ادامه داد: به طور حتم نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا از شانس بالایی برای موفقیت برخوردار هستند و كسب نتیجه در این مسابقات منوط به برنامه ریزی مدون است.

پیشكسوت فوتبال ایران در خصوص شانس تیم ملی كشورمان برای صعود به جام جهانی گفت: فوتبال ایران در آسیا همیشه یك تیم قدرتمند است و به طور حتم تیم ملی ایران یكی از اصلی ترین مدعیان صعود به جام جهانی برزیل از قاره آسیاست.

وی تصریح كرد: فوتبال كشورمان برای پیشرفت بیشتر نیازمند بهره مندی از امكانات مناسب است و برای تحقق این مهم باید امكانات سخت افزاری بیشتری ایجاد شود تا استعدادها زمینه مناسبی برای رشد داشته باشند.

وی در خصوص سطح توانایی كفاشیان در مقایسه با تاج برای ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: به اعتقاد من در مقیاس سابقه حضور در فوتبال، مهدی تاج شایسته تر از علی كفاشیان برای ریاست فدراسیون است.

مناجاتی عنوان كرد: متاسفانه كفاشیان هیچگاه در طول این چهار سال پاسخگوی اشتباهات خود نبوده كه این مساله، نقطه ضعف بزرگی در كارنامه شخصی وی محسوب می شود.

/1647/9118