تهران - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران اعلام كرد كه شناخت بسيار خوبي از حريفان خود در ليگ قهرمانان آسيا به ويژه الهلال دارد.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا، مصطفی دنیزلی در پایان تمرین امروز سرخپوشان افزود: برای دیدار با صبا قم برنامه های ویژه ای داریم و به طور حتم می توانیم با پیروزی در این دیدار جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم.

وی ادامه داد: با به پایان رسیدن دیدار روز چهارشنبه ما مقابل صبا قم باید به فكر لیگ قهرمانان آسیا باشیم تا با قدرت در این مسابقات حاضر شویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: از حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا شناخت بسیار خوبی داریم و می دانیم كه تیم فوتبال الهلال بسیار قدرتمندی است و بازیكنان خارجی بسیار خوبی در تركیب خود دارد.

وی در خصوص گلزنی فرهاد مجیدی برای تیم الغرافه و هم گروه بودن با این تیم تصریح كرد: به خوبی از توانایی های بالای مجیدی با خبرهستم و باید تمام مشكلات خود را برای این رقابت ها برطرف كنیم.

وی در خصوص اینكه آیا در تعطیلات لیگ به اردو می روند، اظهار داشت: نیازی به اردو نداریم و تمرینات خود را در تهران ادامه می دهیم. حدود یك هفته دیگر و با اتمام بازی صبا به تركیه سفر خواهم كرد.

دنیزلی در خصوص اینكه آیا پرسپولیس شانسی برای كسب سهمیه دارد، گفت: به طور حتم تمام تلاش ما برای موفقیت و كسب سهمیه است.

سرمربی پرسپولیس با ابراز خوشحالی از شادی هواداران پس از پیروزی مقابل استقلال خاطرنشان كرد: این بازی برای هواداران ما بسیار مهم بود و همانطور كه قول دادم توانستیم در مقابل استقلال موفق باشیم.

9118/1647