تهران- فيلم سينمايي 'ضدگلوله' ساخته 'مصطفي كيايي' در حالي در سي امين جشنواره فيلم فجر اكران شد كه بسياري از مراجعه كنندگان اين فيلم را ايستاده تماشا كردند.

به گزارش روز شنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا، فیلم سینمایی 'ضد گلوله' كه دومین تجربه كارگردانی 'مصطفی كیایی' است ،در نوبت پنجم اكران روز سوم برپایی سی امین جشنواره فیلم فجر در سالن برج میلاد برای اصحاب رسانه و منتقدان به روی پرده رفت.

با آغاز نمایش این فیلم كه در خلال برپایی جشنواره بسیار كم سر و صدا بود، سالن اصلی نمایش برج میلاد از جمعیت پر شد و با پر شدن بالكن بسیاری از علاقمندان به هنر هفتم روی پله ها و زمین این سالن نشستند و حتی بخشی از جمعیت نیز این فیلم را ایستاده تماشا كردند.

آخرین ساخته 'مصطفی كیایی' مضمونی اجتماعی با رگه های طنز دارد و به نظر می رسد این موضوع باعث اقبال عمومی به این فیلم شده است.

'ضد گلوله' كه پیش از این عنوان'غیرمجاز' را برخود داشت مربوط به اواسط دهه 60 و اوج دوران جنگ تحمیلی ایران و عراق است.این فیلم قصه مردی حدود 50 ساله در تهران را روایت می كند كه مشغول قاچاق نوارهای لس آنجلسی و فیلم‌های ویدئویی بوده و در اثر یك اتفاق در می‌یابد كه توموری در سر دارد و تا دو ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند.

مهدی هاشمی، مسعود كرامتی، ژاله صامتی و سعید آقاخانی از بازیگران این فیلم هستند.

سالن برج میلاد در آخرین نوبت اكران روز شنبه، شاهد نمایش 'رویای سینما'در ساعت 23:45 خواهد بود.

فراهنگ**9173** 3404

سرخط اخبار فرهنگ