گناوه -رييس هيات مديره باشگاه ورزشي قطركلاپ، مسوول فوتبال اين باشگاه را به دليل خريد يك بازيكن مصدوم بركنار كرد.

به گزارش روز یكشنبه سایت الدوری قطر، حمد بن سحیم آل ثانی طی حكمی شیخ جاسم بن حمد را بركنار كرد و در این حكم آورده است:مسوول فوتبال این باشگاه اشتباهات فراوانی مرتكب شده كه پیامدهای این اشتباهات لطمه زیادی به جایگاه این باشگاه در مسابقات لیگ برتر زده است.

وی گفته است: خرید 'انور دیبا' مصدوم كه بابت به خدمت گرفتن او پول زیادی پرداخت شده، گرهی از مشكلات تیم را باز نمی كند بلكه این خرید برای تیم حاشیه ساخته و رسانه ها نیز به شدت از خرید این بازیكن هیاهو راه انداختند.

حمد بن سحیم آل ثانی خاطر نشان كرده كه مسوول فوتبال تیم قطر كلاپ نتوانست از امكانات و ابزارهایی كه در دست داشت به نحو احسن برای تقویت جایگاه تیم بهره ببرد و از طرفی با ارتكاب اشتباهات متعدد موجب نابسامانی نتایج این تیم در فصل جاری لیگ برتر فوتبال قطر و در نهایت نارضایتی هواداران شده است.

او افزود: همه می دانند كه انور دیبا مصدوم است ونمی تواند به تیم كمك كند پس چه دلیلی بوده كه مسوول تیم با وی قرارداد بسته است.

انور دیبا بازیكن ملی پوش مغرب گفته كه مصدومیتش جدی نیست و می تواند برای این تیم بازی كند اما گزارش های پزشكی حاكی از دوری حداقل دو ماهه وی از میادین فوتبال می باشد.

636/ 632