تهران - اگر فقط يك باشگاه در ليگ برتر انگليس قدرت داشته باشد كه ' خوزه مورينيو' را به جزيره بياورد ، آن باشگاه جز 'منچسترسيتي' نخواهد بود

به گزارش دیلی میرر، این روزها ' روبرتو مانچینی' سرمربی منچسترسیتی بیش از حد برای تصاحب جام های مختلف تحت فشار است . او یا باید قهرمان شود و یا خود را برای تبعات آن آماده كند.

مورینیو گزینه شماره یك منچسترسیتی برای جانشینی مانچینی است البته اگر قرار بر تغییر این سرمربی ایتالیایی باشد.

از یك سو هدایت این تیم آنقدر جذابیت دارد كه سر مربی اسبق چلسی را زودتر از آنچه كه تصور می شود به فوتبال انگلیس بازگرداند و از سوی دیگر مورینیو روزهای سختی را در اسپانیا می گذراند.

شعارهای برخی هواداران رئال مادرید علیه مورینیو و تردید ها نسبت به تاكتیك های او در هدایت مادریدی ها آینده او را در این تیم در هاله ای از ابهام فروبرده است.

به رغم همه فشارها، تیم مورینیو با چند امتیاز اختلاف با رقیب دیرینه اش بارسلونا در صدر جدول لالیگا است و به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا نیز صعودكرده است.

پیش از این مورینیو بازگشت به انگلیس را رد كرده بود. به نظر می رسد او انتظار می كشید سر الكس فرگوسن بازنشسته شود و او بر كرسی سرمربیگیری منچستریونایتد تكیه بزند.

تاكنون هیچ نشانه ای از تصمیم فرگوسن به بازنشستگی دیده نشده است. این سرمربی اسكاتلندی می خواهد تا سه سال دیگر در این پست بماند.

1553