۹ بهمن ۱۳۹۰،‏ ۸:۵۷
کد خبر: 30785670
۰ نفر

تهران - ليورپول پيشنهادي به يادماندني به منچسترسيتي داد و خواستار معاوضه ' اندي كارول' با ' كارلوس ته وز' شد.

به گزارش گاردین، باشگاه آنفیلد روز پنج شنبه با منچسترسیتی تماس گرفت و پرسید كه در ازای ته وز چه مبلغی می خواهند و اگر مایل هستند برای تكمیل قرارداد كارول را با این بازیكن آرژانتینی معاوضه كنند.

'برایان ماروود' مدیر فوتبال منچسترسیتی فورا این پیشنهاد را رد كرد هرچند كه مانچینی آن زمان كه كارول در نیوكاسل بود بازی های او را می ستود.

كارول كه هشتمین بازیكن گرانقیمت فوتبال انگلیس محسوب می شود در 35 بازی فقط شش گل به ثمر رسانده و در این مدت حتی نتوانسته جایگاهی ثابت در لیورپول پیدا كند.

مشكل سازگاری با زندگی در مرسی ساید وضعیت او را به گونه ای كرده كه لیورپول حاضر است با 10 میلیون پوند زیان او را به منچسترسیتی بدهد و ته وز را بگیرد.

پیش از این فابیو كاپلو از شیوه زندگی و فعالیت حرفه ای كارول با توجه به آن كه تا آن زمان در 20 بازی فقط دو گل به ثمر رسانده بود؛ انتقاد كرده بود.

قرار است ته وز هفته آینده به منچستربازگردد و اگر تا روز سه شنبه تغییری در اوضاع صورت نگیرد و توافقات با آ ث میلان نهایی نشود باید تا فصل تابستان در منچسترسیتی بماند.

كیا جورابچیان مشاور ته وز گفت كه او می خواهد جایگاه خود را در منچسترسیتی بازیابد ولی بعید به نظر می رسد تازمانی كه این بازیكن عذرخواهی نكند مانچینی او را در تیم جای دهد.

از سوی دیگر موضع دفاعی ته وز و انعطاف ناپذیری او نسبت به مانچینی تاكنون 10 میلیون پوند برایش هزینه داشته است.

ته وز هنوز هم یك مهاجم قوی و مورد قبول اكثر باشگاه های جهان است و تاكنون چندین باشگاه حاضر به مذاكره برای جذب او با قیمت بالا شده اند.

ته وز مشكل خانوادگی خود برای اقامت در انگلیس را حل كرده و همین امر راه را برای سایر باشگاه های لیگ برتر و جذب او هموارتر كرده است.

1553