۸ بهمن ۱۳۹۰،‏ ۲۰:۳۰
کد خبر: 30785361
۰ نفر

بندرانزلي - سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: با توجه به فواصل بسيار نزديك تيم ها در نيمه پاييني جدول به سه امتياز بازي با صبا نياز داريم .

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'فرهاد پورغلامی' شنبه شب در كنفرانس خبری پیش از بازی تیم های ملوان و صبا اظهار داشت : صبا یكی از تاكتیكی ترین تیم های این فصل لیگ برتر است و از بازیكنان خوبی در خط هافبك و حمله بهره می برد.

وی ادامه داد: چون هر دو تیم به دنبال ارائه بازی هجومی و كسب سه امتیاز هستند ، تماشاگران شاهد و ناظر یك دیدار زیبا خواهند بود.

وی خاطرنشان كرد : بارش باران در هنگام مسابقه موجب می شود تا زمین بازی لغزنده شده و درصد اشتباهات فردی بازیكنان بالا برود.

پورغلامی با بیان این كه هواداران با وجود كسب نتایج نامطلوب ملوان در نیم فصل اول ، از این تیم حمایت كردند، تصریح كرد: امیدوارم هواداران در بازی با صبا نیز سنگ تمام گذاشته و باعث ادامه روند رو به رشد ملوان در دور برگشت شوند.

سرمربی ملوان در پایان در مورد بازیكنان محروم و مصدوم این تیم گفت: خوشبختانه بازیكن محروم نداریم اما هادی عزیزی، محمد امین حاج محمدی و سید رضا طلبه به دلیل مصدومیت ، در بازی عصر یكشنبه (فردا) نمی توانند ملوان را همراهی كنند.

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و صبای قم در هفته بیست و سوم لیگ برتر، ساعت 15 و 30 دقیقه عصر یكشنبه به قضاوت محمدرضا اكبریان و كمك های بهرام كیانی و آرمان اسعدی در ورزشگاه تختی بندرانزلی به دیدار یكدیگر می روند. حسن اكرمی داور چهارم و علیرضا یزدانی نیز ناظر داوری این بازی است.

در پایان هفته بیست و دوم لیگ برتر ،ملوان با 24امتیاز در رده سیزدهم جدول و صبا نیز با 38امتیازدر رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند . ك/3

7151 ** 1574