تويسركان- فرماندار تويسركان گفت: مردم سالاري ديني و توجه واقعي و ويژه به خواست مردم، محور انقلاب اسلامي ايران است.

به گزارش ایرنا ' حسن رضا نیا' روز پنجشنبه در ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر در تویسركان افزود: امام خمینی (ره) به عنوان رهبر انقلاب اسلامی به خواست مردم اعتقاد حقیقی داشت و از نگاه ابزاری به مردم پرهیز می كرد.

وی اضافه كرد: یكی از بزرگترین هنر های امام راحل(ره) برقراری یك ارتباط عمیق و زیبا میان عرفان و معنویت با سیاست بود.

رضا نیا تكلیف مداری و خدا محوری را از دیگر ویژگی های بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: دهه فجر به عنوان اعجاز بزرگ قرن هدیه الهی امام خمینی(ره) به ملت بزرگ ایران بود كه مردم را از ذلت و وابستگی ها به اوج عزت و اقتدار رساند.

وی با بیان اینكه انقلاب اسلامی ایران آن قدر با شكوه است كه بعد از گذشت بیش از سی سال هنوز بسیاری از ابعاد آن ناشناخته است ادامه داد: امروز همه ما وظیفه استمرار راه و آرمان های بزرگ انقلاب رل بر دوش داریم.

فرماندار تویسركان بیان كرد: با توجه به بیداری اسلامی در بسیاری از كشورها برنامه های امسال دهه فجر باید با حساسیت بیشتر و محوریت مردم و نوآوری های اجرایی برگزار شود.

وی از اجرای 350 عنوان برنامه های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاسی در دهه مبارك فجر در تویسركان خبر داد و افزود: در پایان برنامه ها، سه كمیته برتر اجرایی از میان كمیته های 17 گانه شناسایی و معرفی می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها