۲۹ دی ۱۳۹۰،‏ ۱۹:۵۷
کد خبر: 30773605
۰ نفر

اصفهان - سرمربي تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان ديدار روزجمعه اين تيم با تيم شهرداري تبريز را براي تيمش سخت توصيف كرد.

به گزارش ایرنا ، 'زلاتكو كرانچار' پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران اظهارداشت: شهرداری تبریز در دو دیدار اخیر خود مقابل تیم سایپای كرج پیروز شد و مقابل پیروزی تهران مساوی گرفت.

وی افزود: این تیم از روحیه مناسبی برخوردار شده است و فردا نیز برای پیروزی به میدان خواهد رفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شكست تیم استقلال تهران صدرنشین لیگ برتر باشگاههای كشور در دو دیدار اخیر ، تصریح كرد: شكست های اخیر تیم استقلال تهران انگیزه ما را برای پیروزی در دیدارهای آینده افزایش داد.

وی تاكید كرد: درصورت پیروزی در دیدار روزجمعه مقابل شهرداری تبریز اختلاف امتیاز ما با تیم استقلال به سه امتیاز می رسد و این شرایط امیدواری ما را برای كسب عنوان قهرمانی لیگ برتر دوچندان می كند.

كرانچار از 'محسن بنگر' به عنوان تنها غایب تیمش در دیدار فردا نامبرد و افزود: این بازیكن به دلیل سه اخطاره بودن در دیدار فردا غایب است.

وی بابیان اینكه 'محرم نویدكیا' نیز با مصدومیت جزیی مواجه است ، افزود: خوشبختانه 'سیدجلال حسینی' كه به دلیل انجام عمل جراحی در دیدارهای قبلی تیم سپاهان كمتر بكارگیری شد ، برای دیدار فردا آمادگی كامل را دارد و از ابتدای بازی در تركیب اصلی تیم سپاهان قرار می گیرد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اظهارات 'عبدالله ویسی' كه گفته بود تیم صبای قم ‌با مهار نویدكیا و 'فاویو جانواریو' بازیكنان خط میانی سپاهان توانست این تیم را شكست دهد ، افزود: سپاهان مكتی به دو بازیكن نیست و دیگر بازیكنان این تیم نیز از توانایی بالایی برخوردار می باشند.

تیم فوتبال سپاهان در هفته بیست و یكم لیگ برتر باشگاههای كشور عصر جمعه در ورزشگاه فولاد شهر میزبان تیم شهرداری تبریز است.

7132/1011

سرخط اخبار ورزش