خرمشهر- مديركل امور شهري استانداري خوزستان گفت: مديريت شهري و پيشبرد كارهاي اجرايي به يك برنامه مدون نياز دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ف ' شاپور رستمی' روز پنج شنبه در نشست معارفه شهردار خرمشهر افزود: هر سیستم دولتی و غیردولتی كه بتواند بر اساس درآمدها هزینه های جاری را تامین كند در پرداخت حقوق و مزایا دچار مشكل نخواهد شد.

وی اضافه كرد: با توجه به اینكه شهرداری یك نهاد غیردولتی و توسط مردم اداره می شود ما به عنوان نماینده دولت باید سعی كنیم كه این نهاد را حمایت كنیم كه خدمات بیشتر به مردم ارایه شود.

مدیركل امور شهری استانداری خوزستان اظهار كرد: شهرستان خرمشهر تنها به استان خوزستان تعلق ندارد بلكه متعلق به یك ملت و نظام است و باید به گونه ای وارد عمل شویم كه جایگاه تقدس آن را حفظ كنیم.

رستمی افزود: برای رسیدن به این جایگاه نیاز است آن احساس شادابی و نشاط را در جهت خدمات ویژه به مردم ایجاد كنیم.

وی ادامه داد: حفظ و نگهداری كارهای عمرانی و اقدامات صورت گرفته كار بزرگی است.

رستمی ، نخستین برنامه در خرمشهر را در جهت پیشبرد مسایل و ساماندهی وضعیت خدمات شهری عنوان كرد و افزود: در این راستا مشكل اراضی و زمین های بلااستفاده سطح شهر باید به شكل اساسی حل شود.

وی ادامه داد: با توجه به وجود رودخانه كارون و پتانسیل های موجود در شهر علاوه بر ایجاد مراكز تفریحی در جهت آسایش مردم می توان درآمدی برای شهرداری وجود داشته باشد.

فرماندار خرمشهر ، تعامل و وحدت را یكی از عوامل پیشبرد و پیشرفت كار در خرمشهر عنوان كرد و افزود: با تعامل و وحدت می توان اقدامات موثر شهر را از وضعیت نابسامانی خارج نمود.

'عبدالله حسینی' با بیان اینكه وضعیت شهر خرمشهر مناسب نیست ابرازامیدواری كرد با مدیریت جدید شهرداری بتوان وضعیت شهر را سر و سامان داد.

فرماندار خرمشهر خاطرنشان كرد: هم اینك بستر كار فراهم شده و مشكلات خاصی كه مانع و سد راه كارهای عمرانی شود وجود ندارد فقط همت و یك تلاش مضاعف می خواهد.ك/2 7100/646

سرخط اخبار استان‌ها