اروميه – استاندار آذربايجان غربي گفت: برغم ترور، تحريم و تهديد، دولت تصميم خود را براي آباداني و عمران روزافزون ايران گرفته و لحظه اي عقب نشيني نمي كند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، وحید جلال زاده روز پنجشنبه در پایان بازدید از روستاهای شهرستان ارومیه در جمع مردم روستای قره آغاج كوه این شهرستان افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران روز به روز پله های موفقیت را با اقتدار كامل طی می كند كه این امر در سایه تلاش بی وقفه مردم و مسئولان به دست آمده است.

وی اضافه كرد: در حالی وارد دهه چهارم انقلاب شده ایم كه مسیر پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی روشن است و مردم مقاوم و شجاع ایران اسلامی، از هیچ تهدید و تحریمی واهمه ندارند و آن را محكوم به شكست می دانند.

وی ترور دانشمندان هسته ای ایران را نشان دهنده زبونی دشمنان در مقابل پیشرفت ایران اسلامی دانست و اظهار كرد: علت اصلی ترورها، منحرف كردن ذهن مردم و مسئولان از خدمتگزاری، عمران و سازندگی است و می خواهند زمینه های یاس مردم را فراهم كنند كه با عنایت الهی موفق نخواهند شد.

استاندار آذربایجان غربی خدمتگزاری به مردم را وظیفه اصلی مسئولان ذكر كرد و افزود: افتخار و شان ارزشمند مسئولان نظام اسلامی، نوكری مردم و برای مردم كار كردن است كه امیدواریم در این مسیر موفق باشیم.

جلال زاده حضور در روستاها و لمس مشكلات مردم از نزدیك را از تاكیدات رییس جمهوری اعلام كرد و گفت: عمران روستاها از اولویت برنامه های دولت بوده و هست كه در این مسیر گام های اساسی برداشته ایم.

وی همچنین 200 میلیون ریال برای احداث وضوخانه مسجد النبی این روستا اختصاص داد و اعتبار اجرای طرح هادی روستای قره آغاج كوه را دو برابر كرد.

8137/581

سرخط اخبار استان‌ها