۲۹ دی ۱۳۹۰،‏ ۱۷:۵۳
کد خبر: 30773416
۰ نفر

سمنان - اعضاي مجمع تشكل هاي صنفي حمل و نقل جاده اي استان سمنان بر لزوم شكل گيري خانه حمل و نقل اين استان تأكيد كردند.

مدیركل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان در این نشست گفت: حمل و نقل در كشور متحول شده و این توسعه و پیشرفت تنها در سایه تلاش بی وقفه مقامات عالی سازمان و دست اندر كاران این بخش تحقق یافته است.

'داود سعدی' در جمع مدیران شركت های حمل و نقل و رانندگان سختكوش بخش حمل ونقل جاده ای گفت: برای رشد و شكوفایی و تعالی و حضور پررنگ تر تشكلهای صنفی حمل و نقل در عرصه های اجرایی و عملیاتی، جلوگیری از لجام گسیختگی های كاری در حوزه های مختلف حمل و نقلی اعضای انجمن های صنفی اعم از رانندگان و شركت ها می توانند در خانه حمل و نقل عضو شده و مشكلات خود را از طریق این خانه پیگیری نمایند.

وی با اشاره به پویایی حمل و نقل استان سمنان تصریح كرد: روشنگری آغاز جریان نظم نوین است كه جرقه آن در این استان با همت و تلاش دست اندركاران حمل و نقل زده شده است.

در این نشست كه روز پنجشنبه برگزار شد مقرر گردیددر همایش تخصصی با حضور اساتید و دانشجویان برجسته كشور به میزبانی استان سمنان مشكلات و معضلات حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفته و راهكار های حل آن ارائه شود.

مدیركل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان با برشمردن آسیب های حمل و نقل گفت: شركتهای حمل ونقل در قالب تفاهم نامه همكاری می توانند با هم متحد شده و فعالیت خود را گسترش دهند و باید فعالیت ها را به سوی تخصصی شدن سوق دهیم.ك/1

599/608

سرخط اخبار استان‌ها