قزوين - سرمربي تيم فوتسال حجاب قزوين به ديدار تيمش مقابل نيوساد گيلان در هفته پنجم رقابت هاي ليگ برتر بانوان كشور اشاره كرد و گفت: با وجود بازي در خانه حريف از اين ديدار به كمتر از برد راضي نيستيم.

'آمنه محمودی' روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای حفظ جایگاه خود در بین تیم های مدعی و بالانشین لیگ، چاره ای جز كسب سه امتیاز برابر تیم نیوساد رشت نداریم.

وی اظهاركرد: تیم فوتسال نیوساد گیلان كه با همان تركیب و نفرات سابق داماش در رقابت های این فصل حاضر شده از تیم هایی است كه همیشه با جوسازی روانی سعی در تضعیف روحی و روانی حریف دارد، بنابراین باید مراقب این مساله باشیم تا برای ما مشكل ساز نشود.

محمودی، حفظ روحیه و تاكتیك تیمی را شرط پیروزی تیمش برابر حریف خواند و افزود: تمركز و انسجام تیمی می تواند عامل موفقیت تیم ما مقابل نیوساد باشد كه این مهم را به بازیكنان خود گوشزد كرده ام.

محمودی با اشاره به اینكه با تركیب كامل و همه نفرات خود در رشت مقابل نیوساد حاضر خواهیم شد، گفت: با بهبودی 'سیما مظفر' كه در بازی های قبل مصدوم شده بود در حال حاضر تمامی بازیكنان توان همراهی تیم حجاب در دیدار با حریف گیلانی را دارند.

وی در پایان فاصله تیم ها با یكدیگر را كم و رقابت در لیگ دسته برتر فوتسال بانوان را فشرده خواند و اظهاركرد: این مساله كار تیم های مدعی از جمله حجاب قزوین را سخت تر كرده است چرا كه همه تیم ها برای كسب حداكثر امتیاز به میدان می روند.

تیم حجاب قزوین كه هم اكنون در مكان چهارهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های بانوان كشور قرار گرفته است، در چارچوب هفته پنجم این رقابت ها ظهر فردا (جمعه) در رشت به مصاف تیم نیوساد گیلان می رود.

7392/ 614/ 1644

سرخط اخبار ورزش