جلفا< تبريز- رييس ستاد انتخابات حوزه فرعي شهرستان جلفا گفت: آمادگي هاي لازم براي برگزاري انتخابات آتي مجلس شوراي اسلامي كه منجر به حضور حداكثري مردم در انتخابات مي شود، فراهم شده است.

سعید برزگر روز پنج شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این راستا هیات های اجرایی و بازرسی شهرستان تشكیل شده و جلسات فشرده در تعیین مراكز و شعب و نیز ماموران اخذ رای با جدیت ادامه دارد.

وی اظهار كرد برای رفاه حال اهالی بویژه روستاهای دورافتاده و صعب العبور امسال بر تعداد شعب اخذ رای اضافه شده تا مردم به راحتی و سهولت در انتخابات شركت كنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار جلفا گفت: آموزش های لازم برای عوامل اجرایی در خصوص اخذ آرای مردم و مهمتر از آن حفظ و صیانت از آرا كه یكی از وظایف ذاتی مسوولان است، ارایه شده است.

برزگر با اشاره به رایانه ای بودن انتخابات در10 درصد از حوزه های اخذ رای در استان اظهار كرد در صورت اعلام ستاد انتخابات استان و وزارت كشور، این شهرستان از آمادگی لازم در این زمینه برخوردار است.

وی ادامه داد كمیته های 8 گانه ستاد انتخابات شهرستان فعال شده و در زمینه های مختلف از جمله امنیت برگزاری انتخابات، اطلاع رسانی و پشتیبانی شرح وظایف لازم اعلام شده است.

به گفته برزگر در ستاد انتخابات شهرستان جلفا 700 نفر در قالب مسوولان نظارتی و مجریان انتخابات ساماندهی شده و برای برگزاری انتخابات سالم و باشكوه آماده می باشند.

نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر كشور در 12 اسفند ماه در شهرستان جلفا برگزار می شود.

شهرستان جلفا با 54 هزار نفر جمعیت به همراه شهرستان مرند دارای نماینده مشترك در مجلس شورای اسلامی هستند.

7222/587

سرخط اخبار استان‌ها