بوشهر- مديركل اموراجتماعي استانداري بوشهر گفت: لازم زمينه انتقال خدمات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي در طول 30 سال گذشته به نسل‎هاي بعدي فراهم شود.

به گزارش ایرنا، نصرالله شفیعی پنجشنبه در نشست برنامه‌ریزی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در استان بوشهر افزود: در طول 32 سال گذشته خدمات بسیار ارزشمندی در كشور ارایه شده كه بی سابقه بوده است و این خدمات باید منعكس و به نسل های بعد انتقال یابد.

وی اظهارداشت: برپایی نمایشگاه فرصت خوبی برای بیان مقایسه‎ای خدمات انجام شده در قبل و بعد از انقلاب در كشور است كه امیدواریم از این فرصت به بهترین شكل استفاده شود.

شفیعی اضافه كرد: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب باید با برنامه‌ریزی مناسب و اهداف از پیش تعیین شده برگزارو موجب ایجاد روحیه امید و نشاط در بین مردم باشد.

وی با تاكید بردرنظر گرفتن فضای كافی برای ارایه دستاوردها در نمایشگاه یادآورشد: حضور هنرمندان برجسته و برگزاری برنامه‎های فرهنگی و هنری در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب پیش بینی شود.

مدیركل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: درهمین ارتباط غرفه‎های كتاب، صنایع دستی و عفاف و حجاب با رویكرد فرهنگی در نمایشگاه نیز برگزار خواهد شد.

شفیعی ادامه داد: دستگاه‎های اجرایی به طور كتبی حضور خود را در نمایشگاه به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام كنند ضمن اینكه وسیله نقلیه برای بازدید كارمندان از نمایشگاه در نظر بگیرند.

وی اضافه كرد: تبلیغات محیطی و اطلاع‎ رسانی كامل در این زمینه انجام شود و نمایش فیلم‎ توسط صدا و سیما در نمایشگاه در دستور كارباشد.

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر نیز در این نشست گفت: دستگاه‎های اجرایی برنامه‎های عمومی خود را برای ارایه درنمایشگاه دستاوردهای انقلاب هرچه سریع‎تر اعلام كنند.

غلامحسین عابدی افزود: باتوجه به اینكه دهه فجر امسال جلوه خاصی دارد، برنامه‎هایی نیز كه توسط دستگاه‎های اجرایی ارایه و اجرا می‎شود باید خاص، متناسب و با تاثیرگذاری لازم باشد.

وی اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب امسال با مشاركت دستگاه‎های اجرایی در 20 غرفه برگزار می‎شود. ك/2

7209/539

سرخط اخبار استان‌ها