شهرري - خانواده شهيد مصطفي احمدي روشن صبح پنجشنبه به منظور ابراز همدردي با خانواده شهيد قشقايي كه وي نيز روز گذشته و ساعاتي پس از انفجار به علت شدت جراحات وارده به شهادت رسيده بود، در 'ابن بابويه' شهر ري حضور يافتند.

به گزارش ایرنا، 'رحیم احمدی روشن' و 'صدیقه سالاریان' پدر و مادر و همچنین 'فاطمه كاشانی' همسر مصطفی احمدی روشن روز پنجشنبه با حضور در منزل شهید رضا قشقایی در شهرری شهادت فرزند این خانواده را تبریك و تسلیت گفتند.

در این دیدار كه در فضایی آكنده از حزن و اندوه برگزار شد، پدران این دو شهید بزرگوار به ذكر اخلاق و مناقب فرزندان شهید خود پرداختند.

صبح روز چهارشنبه در اثر انفجار یك بمب مغناطیسی در خیابان شهید 'داود گل نبی' تهران 'مصطفی احمدی روشن' یكی از اساتید دانشگاه شریف به همراه راننده خود 'رضا قشقایی'

به شهادت رسیدند.

احمدی روشن متولد سال 1358 هجری شمسی ، در سال 1381 در رشته‌ی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف دانش آموخته شد و معاون بازرگانی سایت هسته ای نطنز بوده است.

بر اساس این گزارش و به گفته یكی از نزدیكان شهید 'رضا قشقایی' پیكر پاك این شهید بزرگوار روز جمعه ساعت 10 صبح از مقابل منزل او در خیابان ابن بابویه تشییع و پس از تشییع در حرم شیخ صدوق برای تشییع مجدد به محل نماز جمعه تهران انتقال داده می شود.

به گفته وی ، پس از تشییع این شهید بزرگوار در نماز جمعه پیكر این شهید در حرم مطهر عبدالعظیم الحسنی (ع) به خاك سپرده خواهد شد.

688/ 699