سنندج - مسئول نمايندگي ولي فقيه در لشكر 22 بيت المقدس كردستان با اشاره به دستاوردهاي عظيم نظام مقدس اسلامي در عرصه هاي مختلف بين المللي، گفت: عزت و اقتدار كنوني نظام اسلامي مرهون خون شهداي گرانقدر است.

حجت الاسلام و المسلمین منصور امجدیان روز دوشنبه در مراسم یادبود چهلمین روز شهدای غدیر در نمازخانه ستاد لشكر 22 بیت المقدس در سنندج افزود: سردار شهید تهرانی مقدم و همرزمان ایشان تا آخرین لحظات عمر گرانبهایشان برای عزت و سربلندی ایران اسلامی تلاش نمودند و در این مسیر نیز به مقام شامخ شهادت نائل آمدند.

وی با اشاره به آیات مبارك قرآن كریم، تصریح كرد: شهدا والاترین جایگاه را در نزد الهی داشته و جایگاه شهید آنقدر رفیع است كه در روز قیامت از شافعان امت رسول الله(ص) به شمار می آیند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در لشكر 22 بیت المقدس با تأكید بر تداوم راه شهدا در همه شئونات زندگی، افزود: تداوم و ماندگاری آرمان های والای انقلاب اسلامی در گروه تأسی از آرمان های شهدا، امام شهدا و منویات عالمانه مقام معظم رهبری است و باید این مهم همواره مورد توجه باشد.

حجت الاسلام و المسلمین امجدیان افزود: سردار تهرانی مقدم دانشمند و عالمی وارسته بود كه با استقامت و پشتكار مثال زدنی خویش همه تحریم ها و نقشه های شوم دشمنان انقلاب را نقش برآب كردند و با همتی راسخ توانستند افتخارات بسیاری را برای ایران اسلامی رقم بزنند.

وی تصریح كرد: عزت و اقتدار كنونی نظام اسلامی مرهون خون شهدای گرانقدر است و دشمنان باید بدانند كه ایران اسلامی با وجود هزاران جوان همچون شهید تهرانی مقدم در برابر توطئه ها و دسیسه های روزافزون آنان راسخ و استوار ایستاده و با سرعتی روزافزون به سوی عزت و تعالی در عرصه های مختلف پیش می رود.

533

سرخط اخبار استان‌ها