خط خبری

 • علوم مهندسی ایران در مرز دانش جهانی است

  اساتید و نخبگانعلوم مهندسی ایران در مرز دانش جهانی است

  تهران- ایرنا- اساتید دانشگاه امیرکبیر براین باورند که رشته‌های علوم مهندسی در ایران در مرز دانش جهانی حرکت می‌کند و در این رشته‌ها فاصله‌ای بین فارغ التحصیلان ایرانی با کشورهای مطرح وجود ندارد و از لحاظ علمی مورد تایید هستند.

 • ایران چگونه از پویاسازی رمز دوم کارت بانکی الگوبرداری کند؟

  بانک و بیمهایران چگونه از پویاسازی رمز دوم کارت بانکی الگوبرداری کند؟

  تهران- ایرنا- حدود دو ماه از توقف الزام پویایی رمز دوم برای خریدهای اینترنتی در ایران می‌گذرد اما از اتحادیه اروپا خبر می‌رسد استفاده از سازوکار «احراز هویت قوی» یا به ادبیات ایرانی آن، رمز دوم پویا برای کسب‌وکارهای اینترنتی از ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) الزامی خواهد شد.

 • سفیران درمان انقلاب در مناطق محروم

  بهداشت و سلامتسفیران درمان انقلاب در مناطق محروم

  تهران- ایرنا- یکی از داروسازان گروه های درمانی جهادی می گوید: تعیین فرآیند درمان برای بیماران در مناطق کم‌برخوردار یکی از دستور کارهای اردوهای درمانی جهادی است و در این مسیر از حمایت خیریه‌ها و برخی اساتید پزشکی برخوردار هستیم اما درعین حال از همه مجموعه‌های دولتی و خصوصی برای توسعه خدمات درخواست کمک داریم.

ایرنا پلاس

پادکست‌

جهان

 • حرکت دوباره نفتکش ایران سیلی به ابهت آمریکایی بود

  حرکت دوباره نفتکش ایران سیلی به ابهت آمریکایی بود

  جهانتهران - ایرنا - "عبدالباری عطوان" تحلیلگر منطقه در واکنش به حرکت دوباره نفتکش ایرانی در آب های بین المللی نوشت که انگلیس نیز نتوانست خواسته آمریکا را عملی کند و احتمالا به ائتلاف دریایی آن نیز نمی پیوندد و سیاست فشار حداکثری واشنگتن باعث انزوای کاخ سفید شده و حرکت "آدریان دریا 1" سیلی به ابهت آمریکا در جهان بود.

تحلیل و تفسیر

 • سیاست بازان کودتاساز

  سیاست بازان کودتاساز

  تهران- ایرنا- سقوط محمد مصدق در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ خورشیدی در نتیجه یک کودتای نظامی علیه دولتی ملی در ایران اتفاق افتاد که سیاست بازانی در سازمان…

 • جلایی‌پور: حرکت اصلاحی ما رو به جلو بوده است

  جلایی‌پور: حرکت اصلاحی ما رو به جلو بوده است

  تهران-ایرنا- فعال سیاسی و استاد جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: اصلاح‌طلبان در این ۲۲ سال بر مطالبات اساسی مردم تاکید کرده‌اند و خواستار…

روزنامه ایران

ورزش

پرسش از خبر

اخبار حج ۹۸

دولت کارآمد

زندگی