تهران- ایرنا- فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اشاره به تعامل این دانشگاه با وزارت علوم گفت: امسال با بهره‌گیری از تجارب گذشته، هیات علمی دافوس ارتش را ارتقاء داده‌ایم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ حسین ولی‌وند زمانی در مراسم گرامیداشت روز معلم که روز یکشنبه در این دانشگاه برگزار شد، گفت: امروز ارتباط خوب و تنگاتنگی با مجموعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری برقرار شده و وزیر علوم نیز از مجموعه دافوس ارتش بازدید داشته است.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) افزود: وزارت علوم امتیاز و امکاناتی را در اختیار مجموعه نیروهای مسلح به‌ویژه مراکز علمی و آموزشی ارتش گذاشت که از آنها در جهت ارتقای مسائل آموزشی، کمال استفاده را می‌بریم.

ولی‌وند با اشاره به تعامل دافوس ارتش با دیگر مراکز علمی و دانشگاهی در عرصه‌های بین‌المللی گفت: هرساله تعدادی دانشجو را به‌عنوان بورسیه به دانشگاه‌های معتبر دنیا اعزام می‌کنیم و امسال نیز با بهره‌گیری از تجارب گذشته، هیات علمی‌مان را ارتقا داده‌ایم که همه این‌ها در راستای افزایش بار علمی و ارتقای سطح آموزش است.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم حرکت رو به رشد این دانشگاه را با سرعت بیشتری جلو ببریم.