پرونده‌های خبری

خط خبری

 • مرتضی بانک: مناطق آزاد جدید در حاشیه شهرها ایجاد می‌شود

  بازرگانیمرتضی بانک: مناطق آزاد جدید در حاشیه شهرها ایجاد می‌شود

  تهران-ایرنا- دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد: با بحث‌های کارشناسی به این نتیجه رسیده‌ایم که بهتر است مناطق آزاد جدید در حاشیه محدوده‌های شهری قرار گیرند تا از یک سو تعارضات قانونی کمتری بوجود آید و در عین حال مشکلاتی که مردم ممکن است با آن رو به رو شوند، کمتر باشد.

 • گرند کنیون، یکی از عجایب هفتگانه طبیعت

  محیط زیستگرند کنیون، یکی از عجایب هفتگانه طبیعت

  تهران- ایرنا- پارک ملی گرند کنیون واقع در ایالت آریزونای آمریکا ژرف دره‌ای را در دل خود جای داده که ساختار سنگ‌ها و آب و هوای منحصر به فرد، آن را به یکی از عجایب هفتگانه طبیعت بدل کرده است.

 • تئاتر نوجوان در بدنه تولیدات نمایشی کشور بسیار کمرنگ است

  سینما و تئاترتئاتر نوجوان در بدنه تولیدات نمایشی کشور بسیار کمرنگ است

  تهران- ایرنا- کارگردان تئاتر کودک و نوجوان معتقد است: شناخت ناکافی هنرمندان از نوجوانانی که قرار است مخاطب آثارشان باشند در کنار احتمال ممیزی پرداختن به دغدغه‌های نوجوانان و نیز ضعف مهارتی هنرمندان در پرداخت به این مسائل از جمله عواملی است که منجر به کمبود تولید آثار در حوزه تئاتر نوجوانان شده است.

پرسش از خبر

جهان

 • اروپا: ایران از انجام اقدامات ناسازگار با برجام دوری کند

  اروپا: ایران از انجام اقدامات ناسازگار با برجام دوری کند

  جهانلندن- ایرنا- وزرای خارجه سه کشور اروپایی انگلیس، آلمان و فرانسه و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه با صدور بیانیه مشترکی، اهمیت اجرای کامل و موثر برجام از سوی تمام طرف ها را مورد تاکید قرار داده و در عین حال تصریح کرده اند که ایران از انجام اقداماتی که با توافق برجام ناسازگار است، دوری کند.

تحلیل و تفسیر

ورزش

روزنامه ایران

زندگی

پادکست‌

ایرنا پلاس