خط خبری

 • روسیه به دنبال پرکردن جای خالی آمریکا در منطقه

  سیاست خارجیروسیه به دنبال پرکردن جای خالی آمریکا در منطقه

  تهران- ایرنا- همزمان با کمرنگ شدن حضور آمریکا در خاورمیانه و منطقه خلیج فارس به نظر می‌رسد که روسیه با در پیش گرفتن سیاست خارجی فعال به دنبال ایفای نقشی فعال در منطقه و جهان عرب است.

 • مرگ اسطوره موسیقی

  موسیقیمرگ اسطوره موسیقی

  تهران- ایرنا- حسین دهلوی چهره ماندگار فرهنگ ایران، رهبر پیشین ارکستر سمفونیک، خالق اپرای «مانی و مانا» و قطعه سبکبال، صبح امروز در حالی دارفانی را وداع گفت که عمری تلاش و ممارست او در ارتقای موسیقی کشور از او قبل از مرگ اسطوره ساخته بود.

 • پدر تنها شهید اروپایی دفاع مقدس: آرزویم دیدار رهبر ایران است

  ایثار و شهادتپدر تنها شهید اروپایی دفاع مقدس: آرزویم دیدار رهبر ایران است

  تهران- ایرنا- پدر ۷۸ ساله «کمال کورسل» فرانسوی تنها شهید اروپایی هشت سال دوران دفاع مقدس، اکنون چند روزی است به دعوت بنیاد شهید انقلاب اسلامی از کشور تونس به عنوان مهمان در تهران به سر می برد. وی می گوید تنها آرزوی من و خانواده ام دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران است.

پرسش از خبر

جهان

تحلیل و تفسیر

 • مبارزه با فساد یا فاسد؟

  مبارزه با فساد یا فاسد؟

  تهران- ایرنا- «مبارزه با فساد» ضرورتی انکارناپذیر برای احیای اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی است؛ گزاره‌ای که به رغم اهمیتش، در کمتر…

 • پایان هفته نوبل

  پایان هفته نوبل

  تهران- ایرنا- جایزه نوبل سال ۲۰۱۹ در طول یک هفته به پژوهشگران برتر در حوزه های پزشکی، فیزیک، شیمی، ادبیات، صلح و اقتصاد اهدا شد.

ورزش

 • کولاکوویچ و جایزه نوبل

  کولاکوویچ و جایزه نوبل

  توپ و تورتهران- ایرنا- به نظر می‌رسد ایگور کولاکوویچ در هدایت تیم ملی والیبال ایران، چندان توجهی به آنالیز و برنامه‌ریزی ندارد. شاید به قول خودش…

روزنامه ایران

زندگی

 • خانم‌ها و آقایان؛ چگونه در پاییز لباس‌ها را با هم ست کنیم؟

  خانم‌ها و آقایان؛ چگونه در پاییز لباس‌ها را با هم ست کنیم؟

  سبک زندگیراه‌های زیادی است که بتوانیم رنگ‌ها را با هم ست کنیم، مثلا: جلوی آیینه می‌ایستیم و خودمان تصمیم می‌گیریم، از نظرات اعضای خانواده یا دوستانمان استفاده می‌کنیم و شاید گاهی اوقات از فروشنده بپرسیم: «این بیشتر رنگ بهم میاد یا اون یکی؟!»؛ اما آیا اعتماد به این جواب‌ها کار درستی است؟!

پادکست‌

ایرنا پلاس