امام جمعه ابهر:

تیم جدید اقتصادی دولت به مطالبات مردم رسیدگی کند

زنجان - ایرنا - امام جمعه ابهر گفت: با توجه به همکاری مجلس با تیم اقتصادی جدید دولت باید به سرعت به مطالبات مردم رسیدگی کند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه های نماز جمعه شهر ابهر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان در روز 13 آبان و با اشاره به 40 سالگی انقلاب اسلامی، افزود: حقیقت مهمی در این چالش 40 ساله آمریکا و ایران وجود دارد که طرف پیروز جمهوری اسلامی و طرف مغلوب آمریکا بوده است.
وی اظهار کرد: هدف اصلی آمریکا در چهار دهه اخیر سیطره مجدد بر ایران بود که با وجود تمام توطئه ها ناکام ماند و هم اکنون ایران به عنوان تنها کشوری که آمریکا کوچکترین نقشی در تصمیمات آن ندارد، شناخته می شود.
امام جمعه ابهر یادآور شد: امروزه بسیاری از کشورها با صراحت با تصمیم های آمریکا مخالفت می کنند، بویژه در زمان رییس جمهوری فعلی، آمریکا در ضعیفترین زمان خود قرار دارد.
وی بیان کرد: آمریکا در سال‌ های اخیر از تحریم ها نتیجه معکوس گرفته، قدرت نرم خود را از دست داده، بدهی آن افزایش یافته و با کسری بودجه 800 میلیارد دلاری مواجه شده که همگی نشانه های افول قدرت این کشور است.
حجت السلام جعفر رحیمی ابراز کرد: نباید به دلیل اینکه دشمن بمب و موشک و دستگاه تبلیغاتی دارد عقب نشینی کرد بلکه طبق نظریه مقاومت که اصیل و درست است باید عمل شود.
وی با اشاره به تیم جدید اقتصادی دولت، بیان کرد: این تیم اقتصادی با وجود همکاری دولت و مجلس بهانه ای برای کار نکردن و حل مشکلات مردم ندارد.
امام جمعه ابهر کنترل تورم، جلوگیری از بی ثباتی در بازار سکه و ارز و مهار نقدینگی را از مطالبات فوری مردم عنوان کرد که با توجه به وجود تمام امکانات در کشور این مشکلات قابل حل است.
وی افزود: از وزارت صنعت معدن و تجارت انتظار می رود با کنترل، نظارت و مدیریت صادرات و واردات کالاهای اساسی زمینه کاهش قیمت را فراهم کند و اجازه ندهد چراغ کارخانه ای خاموش شود.
9556/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال