پویایی ورزش دانشجویان فنی و حرفه ای نیازمند اعتبار است

زنجان - ایرنا - مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: رفع مشکل مالی این دانشگاه موجب پویایی و رقابت های ورزشی هرچه بیشتر دانشجویان در عرصه ملی خواهد شد.

غلامرضا رمضانی روز شنبه در هفدهمین دوره از مسابقات ورزش دانشجویان دختر دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بخش اصلی مشکل این دانشگاه مالی است و با رفع این محدودیت ها می توانیم با تعداد بیشتری از رشته ها در مسابقات و المپیادهای ورزشی شرکت و تیم ها را برای راهیابی در رقابت های ملی و بین المللی آماده کنیم.
وی با بیان اینکه مسابقات ورزشی این دانشگاه پس از پنج سال وقفه امسال دوباره آغاز شد، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری المپیادهای ورزشی ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان است و در مسابقات ورزش کشوری دانشجویان، دانشگاه فنی و حرفه ای رتبه دوم را پس از دانشگاه تهران در شیراز بدست آورد.
مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از تحصیل 220 هزار دانشجو در این دانشگاه دولتی خبرداد و گفت: این قشر با درس های سخت فنی در حال تحصیل هستند و باید در دوران تحصیل فضای شور و نشاط برای آنها را فراهم کنیم تا انرژی خود را در عرصه ورزش تخلیه کنند.
رمضانی با تاکید بر اینکه همه این تعداد دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاه فنی و حرفه ای بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی وارد بازار کار کشور می شوند، اضافه کرد: باید برای این دانشجویان روحیه نشاط فراهم شود و به واسطه ورزش حضور پررنگتری در تمام عرصه ها داشته باشند.
وی ادامه داد: از هشت تا 14 شهریور المیپاد ورزشی دانشجویان پسر فنی و حرفه ای نیز به میزبانی تبریز در رشته های والیبال، فوتسال، تنیس روی میز، تکواندو، کشتی فرنگی و آزاد برگزار خواهد شد.
به گزارش ایرنا، رقابت در المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور 400 نفر از دانشجویان، داوران، مربیان و سرپرستان از جمعه شب به میزبانی زنجان آغاز شد.
دانشجویان 20 استان کشور در رشته های تکواندو، تنیس روی میز و والیبال با هم رقابت می کنند.
9505/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال