نخستین رویداد استارتاپی گردشگری در زنجان برگزار می شود

زنجان - ایرنا - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نخستین رویداد استارتاپی گردشگری این استان اول شهریور امسال به مدت سه روز در شهر زنجان برگزار می شود.

طیب جعفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت در این رویداد برای همه در هر رده سنی و با هر مدرک تحصیلی امکان‌پذیر است.
وی ادامه داد: افرادی که در زمینه گردشگری دارای ایده‌های نوآورانه و خلاقانه ای هستند می توانند جهت ثبت نام به سایت اینترنتی http://hamraahsho.ir/ مراجعه کنند.
جعفری اظهار داشت: ترویج فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی در حوزه گردشگری، شناسایی و غربالگری ایده های جدید و معرفی درست ایده های نو در حوزه گردشگری، توان بخشی به جوانان در تبدیل ایده به عمل و ثروت حول محورهای رویداد، جذب سرمایه گذار برای ایده های برتر، تشویق فارغ التحصیلان و کارجویان برای ایجاد کسب و کارهای کوچک در بخش گردشگری و افزایش اعتماد به نفس در گروه های فعال از اهداف برگزاری نخستین رویداد استارتاپی گردشگری در زنجان است.
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: طبیعت گردی و گردشگری تفریح، گردشگری مجازی، گردشگری و صنایع دستی، گردشگری و اقامت، اکوتوریسم و گردشگری روستایی (بوم گردی)، گردشگری تاریخی و فرهنگی، گردشگری سلامت، خدمات گردشگری و گردشگری و برندینگ از محورهای نخستین رویداد استارتاپی گردشگری در زنجان است.
استارتاپ کوتاه ‌شدهٔ عبارت startup company به معنی شرکت نوپا است و به کسب‌ و‌ کاری نوپا گفته می‌شود که با هدف پیدا کردن مدل کسب‌ و ‌کار راه‌اندازی می‌شود.
3088/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال