داور زنجانی عازم مسابقات آسیایی کشتی شد

زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی هیات کشتی استان زنجان گفت: اکبر نصیری داور درجه یک بین المللی زنجان و ایران در معیت تیم ملی کشتی جوانان به مسابقات قهرمانی آسیا در کشور هند اعزام شد.

مسعود بهمنی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این رقابت های قهرمانی به مدت چهار روز در شهر دهلی نو و در 2 رشته آزاد و فرنگی در 10 وزن مختلف برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: مسابقات فرنگی طی روزهای 26 و 27 تیر و آزاد نیز 30 تا 31 تیر جاری برگزار می شود و ایران نیز در هر یک از رشته ها با تیم کامل به مصاف حریفان خواهد رفت.
بهمنی افزود: تیم کشتی ایران با 2 داور بین المللی در این دوره از مسابقات حاضر می شود که به غیر از داور زنجانی، اردوان صاحب، داور خوزستانی نیز در این پیکارها به امر قضاوت خواهد پرداخت.
مسئول روابط عمومی هیات کشتی استان زنجان گفت: نصیری پارسال نیز در رقابت های قهرمانی کشتی نوجوانان جهان که 13 تا 19 شهریور 96 در شهر آتن کشور یونان برگزار شد به عنوان داور حضور داشت.
بهمنی یادآور شد: این داور مجرب و توانمند زنجانی، تاکنون در بیش از 10 مسابقه برون مرزی سوت زده و از 10 سالگی نیز به رشته کشتی روی آورده و به دفعات در رقابت های برون مرزی حضور یافته و برای ورزش کشور و زنجان فخرآفرین شده است.
زنجان از وجود سه داور بین المللی کشتی به اسامی حسین چرمی، رضا نقیلو و علی نصیری برخوردار است.
6084/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال