معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:

بازار ثانویه التهاب کاذب قیمت ارز را کاهش می دهد

زنجان - ایرنا - معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: تبادل ارز در بازار ثانویه بین واردکنندگان و صادرکنندگان شروع شده که قطعا باعث کاهش التهاب قیمت ارز و مانع سوداگری خواهد شد.

به گزارش ایرنا، منصور معظمی روز چهارشنبه در آیین قدردانی از برگزیدگان صنعت معدن و اصناف زنجان افزود: شرایط ویژه کشور برای مقابله با تحریمهای یکجانبه و ظالمانه آمریکا در مهلت های باقیمانده نیازمند انعطاف پذیری، سرعت عمل و تعامل بخش دولتی و خصوصی است.
وی اظهار کرد: شایسته است بر اساس شرایط خاص کشور پیشنهادهای سراداران و سربازان اقتصادی و تولیدگران برای حمایت از تولید داخلی و اصلاح و چابک سازی بیشتر سازو کارهای فعلی ارایه شود تا از طریق مسئولان به شورای عالی هماهنگی های اقتصادی کشور که به همین منظور و با دستور مقام معظم رهبری با حضور سران قوا و مقام های بلندپایه تشکیل شده است منتقل شود.
این مسئول با تاکید بر ضرورت مشارکت مستمر کارشناسانه بخش خصوصی صنعت و معدن در بازنگری و تدوین ساز و کارهای تخصیص ارز و گروههای کالایی، ارایه پیشنهادهای دقیق، صریح و سریع کارشناسی شده از طریق سمن های تخصصی را خواستار شد.
در این مراسم از برگزیدگان عرصه صنعت معدن و اصناف استان با حضور استاندار و سایر مسئولان استان زنجان قدردانی شد.
8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال