موسسه آموزش عالی روزبه زنجان به مدرسه تبدیل شد

زنجان – ایرنا – رئیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان گفت: این موسسه آموزش عالی برای جبران کمبود فضای آموزشی شهرک پونک تبدیل به مجتمع آموزشی غیردولتی از مدرسته تا دانشگاه شد.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی موسسه روزبه، مسعود کریملو روز شنبه ضمن اعلام این خبر افزود: موسسه آموزش عالی روزبه با شعار از مدرسه تا دانشگاه و با هدف افزایش بر علمی و فرهنگی منطقه پونک و گلشهر، برای نخستین بار در استان زنجان، به ایجاد مجتمع آموزشی از مقطع دبستان تا متوسطه اقدام کرد.
وی اظهار کرد: در این حقیقت این دانشگاه پس از انجام موفقیت آمیز رسالت خود در سطح آموزش عالی، با حمایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان پا به عرصه آموزش و پرورش گذاشته است.
کریلمو اظهار کرد: هدف از ایجاد چنین مجتمعی کمک به رفاه خانواده های ساکت گلشهر و پونک در یک فضای آموزشی مناسب با رعایت استانداردهای آموزش وپرورش است.
رئیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان گفت: با ایجاد این مجمتع نگرانی خانواده ها از نظر تردد فرزندان، هزینه های رفت و آمد و حضور فرزندان در فعالیت های فوق برنامه در محل مدرسه کاهش می یابد و خدمات با کیفیت مناسب ارائه می شود.
موسسه آموزش عالی روزبه سال 1386 برای پذیرش دانشجو در رشته های فنی تاسیس شد.
3001/8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال