امام جمعه خرمدره:

کشور برای پیشرفت و پویایی نیازمند نیروی جوان است

زنجان - ایرنا - امام جمعه خرمدره گفت: با توجه به نظریه های اقتصادی و جامعه شناختی توسعه، سه عامل زمین، سرمایه و نیروی انسانی از عوامل توسعه هستند و کشور برای پیشرفت و پویایی نیازمند نیروی جوان است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خرمدره، با اشاره به سیاست های کنترل جمعیت دشمنان، افزود: هدف دشمنان کم شدن جمعیت مسلمانان است تا غرب منابع خدادادی آنها تصرف کند.
وی اظهار کرد: بدون جمعیت جوان، کشوری بدون پیشرفت، هیجان، شور و شوق است و بر اساس تحقیقات سازمان های مختلف با همین روند جمعیت ایران در 80 سال آینده کاهش چشمگیری خواهد داشت.
امام جمعه خرم دره خاطرنشان کرد: پس از رفتن راه های بسیار و مذاکرات مختلف بازهم دشمنی دشمنان کم نشد، در این شرایط و در زمانی که آمریکا و عربستان شیطان پرست که تصمیم گرفتند به ما ضربه بزنند باید اتحاد، وحدت و همدلی مردم و مسئولان حفظ شود.
وی تصریح کرد: هر شخصی با هر ادعا و روشی اگر مسلمان و ایرانی هستند باید دست در دست یکدیگر به بهبود شرایط کمک کنند و دنباله رو مقام معظم رهبری باشد.
حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: هیچ کسی حق ندارد قوانین کشور را نادیده بگیرد، دریافت کنندگان ارز و سکه باید پیگیری شوند مگر می شود کسی 2 تن سکه خریداری کند و یا میلیارد ها دلار ارز بگیرد.
وی با بیان اینکه دولت و ملت باید یکی باشند، ابراز کرد: دولت باید هوشیار باشد و در مقابل ویژه خواران بایستد و کارآفرینی و اشتغال جدی گرفته شود و به جوانان اجازه اعتراضات قانونی داده شود و مردم نیز دلسوزی کنند و با جلوگیری از احتکار و گرانفروشی بهانه به دست فرصت طلبان و اغتشاشگران ندهند.
7324/8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال