شورای اداری استان زنجان در شهرستان ها برگزار می شود

زنجان - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: به خاطر بالا رفتن سرعت رفع مشکلات مردم، با تصمیم استاندار زنجان، شورای اداری این استان در شهرستان ها برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، کریم الله شعبانی روز پنجشنبه در جمع دهیاران استان زنجان افزود: مسئولان شهرستانی و دهیاران مشکلات را دسته بندی کرده تا برای طرح در شورای شهرستان آماده باشد.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری زنجان خاطرنشان کرد: دقت نظر نداشتن کافی به موضوعات توسط برخی از دستگاه ها و مسئولان آن، موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم روستا ها می شود.
شعبانی تاکید کرد: باید برای هدفمندی جلسات دهیاران، در تعریف جلسه، نحوه تعامل با دستگاه ها و ویژگی ها آن بازنگری داشته باشیم، تا روند جلسه خروجی بهتری داشته باشد.
وی افزود: برای این مسئله پیشنهاد می کنیم تا دبیرخانه ای مختص موضوعات روستا با محوریت دهیاری ها تشکیل شده و موضوعات مطروحه را برای طرح در جلسات جمع آوری کند.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری زنجان اظهار داشت: دهیاری ها به عنوان نماینده دولت در روستاها نقش بسزایی در رفع مشکلات روستاییان داشته و صدای آنها را هم به گوش مسئولان می رساند.
شعبانی افزود: برای داشتن آینده بهتر باید خلاها را شناسایی و برطرف کنیم، دهیارها در شناسایی مشکلات روستا ها نقش مهمی دارند.
وی با اشاره به سفر رئیس جمهوری به اتریش و سوئیس، گفت: این سفر در واقع استقلال عمل اروپا در برابر آمریکا را به تصویر کشید.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری زنجان ادامه داد: خط خبری غرب به آشوب کشیدن ایران است، باید همیشه مواظب تحرکات دشمن به ویژه در روستاهای پرجمعیت باشیم.
شعبانی اظهار داشت: مهمترین راهبرد آمریکا درباره ایران تلاش برای ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است، تا بدین وسیله ضربات خود را بر پیکره جمهوری اسلامی وارد نماید.
وی گفت: باید دعواهای سیاسی و جناحی را به خاطر منافع ملی کنار بگذاریم، تا کشور در این برهه حساس دچار حاشیه نشده است.
3216/8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال