سه قاچاقچی ارز توسط پلیس زنجان دستگیر شدند

زنجان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: سه قاچاقچی ارز توسط پلیس این استان دستگیر و دلارهای قاچاق نیز کشف و ضبط شد.

سردار علی آزادی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از این سه متهم پرونده 33 هزار دلار قاچاق کشف و ضبط شد و دستگیرشدگان به منظور اعمال قانون تحویل مراجع قضایی شدند.
وی اظهار کرد: این میزان دلار توسط متهمان دستگیر شده با استفاده از یک دستگاه اتوبوس مسافربری از غرب به مقصد مرکز کشور منتقل می شد که ماموران کلانتری 11 شهرستان زنجان موفق به کشف و ضبط دلارها و دستگیری این سه قاچاقچی ارز شدند.
آزادی خاطرنشان کرد: پلیس زنجان در تحقیقات خود دریافتند که این سه متهم قصد انتقال مقداری دلار از طریق مسیر ارتباطی زنجان را دارند که در نتیجه متهمان را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه، آنها را در آزادراه زنجان - تبریز، دستگیر و دلارها را نیز کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: این سه متهم به منظور تطمیع ماموران و فرار از دست قانون، پیشنهاد رشوه داده بودند که حربه آنان کارساز نشد.
آزادی از عموم مردم زنجان خواست، موارد مشکوک در زمینه قاچاق کالا و ارز را از طریق فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند تا بلافاصله اقدامات قانونی از سوی عوامل انتظامی صورت گیرد.
6084/8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال