نماز عید فطر در یکهزار مسجد زنجان اقامه می شود

زنجان - ایرنا - مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه شوال و پایان ماه مبارک رمضان، نماز باشکوه عید سعید فطر در 19 بقعه متبرکه و بیش از یکهزار مسجد این استان اقامه می‌شود.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام جعفر جنتی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران به برخی اقدامات و فعالیت های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان طی ماه مبارک رمضان امسال اشاره کرد و افزود: برای ترویج فرهنگ افطاری ساده، طرح ضیافت الهی در این ماه مبارک با هدف اجرای نیت واقفان و خیرین در بقاع متبرکه استان برگزار شد.
وی از پذیرایی حدود پنج هزار روزه دار در ایام ماه مبارک رمضان در استان زنجان خبرداد و اظهار کرد: در این ایام بقاع متبرکه با اجرای طرح سفره ساده افطاری میزبان این روزه داران شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خاطرنشان کرد: امسال همزمان با ایام ماه مبارک رمضان بیش از چهار هزار و 700 جلد کتب از محل نیات موقوفات استان خریداری و در بین مساجد، تکایا، محافل قرآنی و امامزادگان سراسر استان توزیع شد.
به گزارش ایرنا، به گفته مسئول ستاد اقامه نماز جمعه استان زنجان نماز عید سعید فطر صبح عید در محل مصلاهای سراسر استان نیز با حضور با شکوه روزه داران ماه مبارک رمضان اقامه می شود.
6085/7312

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال