طرح ضیافت الهی در 6 بقعه متبرکه ابهر برگزار شد

زنجان - ایرنا - رئیس اداره اوقاف شهرستان ابهر گفت: در ماه مبارک رمضان امسال طرح ضیافت الهی در 6 بقعه متبرکه شهرستان ابهر برگزار شد و این مراسم تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

ولی هادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برنامه های برگزار شده در ماه رمضان توسط اوقاف ابهر، افزود: اجرای نیات واقفان، کمک های نقدی به نیازمندن برای تهیه اقلام ضروری، اطعام نیازمندان و طرح برپایی سفره های افطاری ساده در بقاع متبرکه نیز نمونه هایی از برنامه های اوقاف شهرستان ابهر بوده است.
وی اظهار کرد: امسال مانند سال های قبل طرح ضیافت الهی از ابتدای ماه رمضان در امامزاده های، زیدالکبیر، امامزاده محمدبن احمد، امامزاده اسحاق شریف آباد، امامزاده اسماعیل شناط و امامزاده یعقوب صائین قلعه برگزار شد و این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
رئیس اداره اوقاف شهرستان ابهر تصریح کرد: برنامه هایی مانند جزءخوانی قرآن، محافل انس و احیای شب های قدر و همچنین قرعه کشی سفر مشهد در این شب ها در قالب طرح ضیافت در بقاع متبرکه شهرستان برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: امسال در برگزاری طرح افطاری ساده در شب های قدر به یک هزار نفر در امامزاده اسماعیل، 2 هزار نفر در امامزاده زیدالکبیر و یک هزار نفر در امامزاده یعقوب افطاری داده شد.
هادی با اشاره به اجرای نیت های واقفان ابراز کرد: امسال در روستای طهماسب آباد موقوفه ای برای اطعام 250 نفر از اهالی روستا در ماه مبارک اجرای نیت شد و همچنین در راستای اجرای موقوفه های دیگری که نیت کمک به فقرا داشتند به 50 خانواده برای خرید اقلام ضروری کمک مالی شد.
7324/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال