ورزشگاه 15هزار نفری زنجان 22بهمن امسال افتتاح می شود

زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری در دست احداث زنجان که جزو طرح های مهر ماندگار است تا 22بهمن امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

محمد حمزه پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشگاه که از سوی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور ساخته می شود در زمان حاضر دارای 80 درصد پیشرفت فیزیکی است.
وی اظهار کرد: در آخرین بازدیدی که حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور از این پروژه ورزشی را داشت اعلام داشتند که این ورزشگاه تا 22 بهمن امسال تکمیل و افتتاح خواهد شد.
حمزه پور افزود: امسال برای پایان دادن به عملیات اجرایی ورزشگاه 15 هزار نفری که در قسمت شمالی شهر زنجان در دست احداث است بر اساس پیش بینی های صورت گرفته طی سالهای گذشته، 20 میلیارد تومان دیگر نیز نیاز است.
وی اظهار کرد: تاکنون حدود 25 میلیارد تومان برای ساخت این طرح ورزشی، هزینه شده است و اگر اعتبار لازم به موقع تامین شود در این صورت عملیات اجرایی نیز سرعت خواهد گرفت.
بگفته حمزه پور، سکوهای بتنی تماشاچی، صندلی های سکوی تماشاچی، زیرسازی و زهکشی زمین چمن، سیستم هیتینگ چمن، چمن مصنوعی، دیوارکشی محوطه و آسفالت ورودی های اصلی، سفت کاری زیر سکو، نازک کاری بخش از زیر سکوها، قسمتی از تاسیسات برقی و مکانیکی، دکل های نوری استادیوم، پانل های بتنی پارکینگ ها، سازه فلزی سایبان، بخشی از نمای کمپوزیت ورودی و آسفالت پیست دو و میدانی، این ورزشگاه انجام شده است.
به گزارش ایرنا، ورزشگاه 15هزار نفری زنجان که از طرح های مهر ماندگار این استان به شمار می آید به علت عدم تخصیص اعتبار کافی و به موقع، هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده است.
عملیات اجرایی این ورزشگاه که از سال 84 آغاز شده، قرار بود در مدت چهار سال پایان یابد اما تا به امروز این امر محقق نشده است.
طرح مطالعاتی ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان در سال 83 انجام شد و مردم زنجان به ویژه ورزش دوستان سالهاست در انتظار افتتاح و بهره برداری از این پروژه بزرگ ورزشی هستند.
6084/6085

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال