اجماع گروه های سیاسی لازمه پیشرفت جامعه است

زنجان - ایرنا - فرماندار شهرستان طارم گفت: تشکیل اتاق فکر و اجماع تمامی گروه های فکری و سیاسی راهکار برطرف کردن اختلاف سلیقه ها و لازمه پیشرفت جامعه است و این مهم در کوتاه مدت با دعوت از نخبگان فرهنگی و فعالان سیاسی در طارم محقق خواهد شد.

به گزارش فرمانداری شهرستان طارم که روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده است، فریدون هاشم نژاد در دیدار با اعضای شورای اسلامی بخش چورزق بابیان اینکه اختلاف های سیاسی در نهایت به ضرر مردم تمام می شود، افزود: توسعه طارم نیازمند همکاری قشرهای مختلف مردم و برنامه ریزی جامع است.
وی با اشاره به خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در کشور اظهار کرد: علیرغم کمبود اعتبارات و تحریم ها روند پیشرفت در بسیاری از حوزه با سرعت هر چه بیشتر صورت گرفته و امروز بویژه در روستاها شاهد تحولات چشمگیری هستیم.
این مسئول رشد منفی جمعیت در طارم را از دغدغه اصلی شهرستان برشمرد و خاطرنشان کرد: تک فرزندی در بسیاری از خانواده ها رواج داشته و در سال های آتی جمعیت غالب شهرستان را با سالمندی روبرو خواهد ساخت.
وی مهاجرت جوانان به شهرها را از جمله دلایل رشد منفی جمعیت طارم برشمرد و افزود: مهاجرت از منطقه ای با ظرفیت های بالقوه و ویژه قابل قبول نیست و بایستی برای آن چاره اندیشی شود.
هاشم نژاد ادامه داد: مردم خدمات انجام شده توسط مسئولین را لمس می کنند و مسئولانی که به مردم خدمات ارائه می دهند جایگاه ویژه در بین آنان دارند.
به گفته فرماندار طارم، ساماندهی و تقویت شهرک صنعتی و فرآوری محصولات طارم جهت ایجاد اشتغال برای جوانان و ایجاد ارزش افزوده برای محصولات کشاورزی، احداث هتل و رستوران جهت جذب گردشگر، کشتارگاه، CNG ، المان شهری، توجه به زیرساخت ها، راه ها، پل ها، حاشیه رودخانه قزل اوزن از جمله نیازهای ضروری شهرستان بوده و برنامه ریزی برای آنها در اولویت برنامه ها خواهد بود.
وی اضافه کرد : نگاه ویژه ای به شهرستان طارم از سوی مسئولان استانی وجود دارد و انتظار است مردم و مسئولان شهرستان، شوراها ، دهیاران با اتحاد با یکدیگر برای توسعه منطقه تلاش و همدیگر را یاری کنند.
شهرستان طارم با 47 هزار نفر جمعیت (حدود 5 درصد جمعیت استان زنجان) در 90 کیلومتری شمال شرقی زنجان واقع شده و با استانهای قزوین، اردبیل و گیلان همسایه است.
8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال