فرصت یک هفته ای فرماندار زنجان به دولتی ها؛

دستگاههای اجرایی زنجان از پیام رسان های داخلی استفاده کنند

زنجان – ایرنا – فرماندار شهرستان زنجان گفت: به همه دستگاه های اجرایی این شهرستان یک هفته فرصت داده ایم تا فعالیت هایشان را از پیام رسان های خارجی به شبکه های داخلی منتقل کنند.

رضا عسگری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه فعالیت در پیام رسان های داخلی مصداق حمایت ازتولید ایرانی است، افزود: حمایت از کالای ایرانی فقط در خرید جنس داخلی خلاصه نمی شود و خدمات و نرم افزارهای ملی هم در این دایره قرار می گیرند.
وی اظهار کرد: پیام رسان های داخلی که در کشور راه اندازی شده اند، مسیر مطمئن تری برای برقراری ارتباط و انتقال اطلاعات هستند.
فرماندار زنجان گفت: زمانی که مبتکران و کارآفرینان داخلی موفق به راه اندازی چندین نرم افزار و پیام رسان ایرانی شده اند، باید در مسیر حمایت از کالای ایرانی، این شبکه ها را جایگزین نمونه های خارجی آن کرد.
این مسئول، استفاده از این پیام رسان ها و نرم افزارهای داخلی را زمینه ساز حمایت اساسی در مسیر تقویت آنها برشمرد و خاطر نشان کرد: البته کسانی بدنبال مقابله با این موضوع هستند اما مردم باید مانع موفقیت آنها شوند.
عسگری به تصمیم های گرفته شده در شهرستان اشاره و اضافه کرد: این موضوع به مجموع دستگاه های دولتی که از پیام رسان های خارجی استفاده می کنند، ابلاغ شده است که دیگر به هیچ وجه از این شبکه ها استفاده نکنند.
فرماندار زنجان تاکید کرد: برای ترویج استفاده از خدمات و نرم افزارهای داخلی در گام نخست باید دستگاه های دولتی دست به کار شوند و استفاده از همین پیام رسان ها هم مصداق این موضوع به شمار می آید.
3001/8068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال